Gå til hovedindhold

Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g

ClarinsLip glossEAN: 3666057237126
Pris fra 156 krtil 225 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 69 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 139 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 156 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink
-31%156 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink billede

Produktinformation

Clarins ikoniske læbeolie, Lip Comfort Oil, findes nu også som læbebalm: Lip Comfort Oil Balm! Denne balm er den perfekte kombination af farve og pleje, og dens lette, smeltende konsistens omslutter læberne med fugt, næring og beskyttelse. Resultatet er en jævn farve med en ultrablank finish, der efterlader læberne glatte og fyldige. Plejer, nærer og fugter Jævn farve og en glossy finish Får læberne til at se glattere og fyldigere ud. Let og ikke klistrende konsistens Lip Comfort Oil Balm har en 99% hudplejende formel, og 96% af formlen udgøres af ingredienser af naturlig oprindelse, herunder en kraftfuld trio af planteolier: Æbleroseolie hjælper med at nære læberne og give øget komfort, jojobaolie plejer læberne, og hasselnøddeolie giver næring og hjælper med at bevare fugten. Et peptid fugter og giver læberne fylde.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbepomade
Vægt: 27g
Artikel nr.: 12881271001
EAN: 3666057237126
Varenr.: B089076
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Lip Oil Balm 2.9 g - 01 Pale Pink
-25%168,75 kr
Før 225 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Lip Oil Balm 2.9 g - 01 Pale Pink billede

Produktinformation

Clarins Lip Oil Balm - 01 Pale Pink er den perfekte kombination af farve og læbepleje, som giver fugt, næring og beskyttelse uden at gå på kompromis med komforten. En unik tekstur, der smelter på læberne og tilføjer smuk farve. Lip Oil Balm er sammensat a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Lip Balms & Treatments
EAN: 3666057237126
Varenr.: 109680
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g
207 kr
Til butik
Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g billede

Produktinformation

Luksuriøs læbepleje med glansfuld farve fra ClarinsClarins ikoniske Lip Comfort Oil får nu en ny dimension som læbebalsam – Lip Oil Balm kombinerer den elskede olies plejende egenskaber med en let, smeltende tekstur, der omslutter læberne i ren luksus. Denne glansfulde læbebalsam fra Clarins leverer en avanceret 99% hudplejende formel, hvor 96% af ingredienserne er af naturligt oprindelse, inklusive en kraftfuld trio af planteolier – æbleroseolie, jojobaolie og hasselnøddeolie – som arbejder sammen for at give dyb næring og fugt. Den avancerede formel beriget med peptider skaber en transformerende oplevelse, der giver læberne synlig fylde og en ultraglansfuld finish, der stråler af sundhed. Resultatet er læber, der ser glattere, fyldigere og mere definerede ud med en jævn, gennemsigtigt rosa nuance, der komplementerer din naturlige skønhed. Den lette og ikke-klebrige tekstur gør denne læbebalsam til den perfekte kombination af farve og pleje for dem, der værdsætter både elegance og effektivitet.Hvad der gør Clarins Lip Oil Balm unikInnovativ 99% hudplejende formel med 96% naturlige ingredienserKraftfuld trio af planteolier, der giver dyb næring og bevarer læbernes naturlige fugtPeptidteknologi, der giver synlig fylde og fugt for glattere læberUltraglansfuld finish med jævn farve, der fremhæver læbernes naturlige skønhedSådan får du det mest ud af din Clarins læbeglansPåfør som primer før Joli Rouge Satin, eller brug som natmaske i nuancen 01 for smukke og fugtede læber om morgenen.Oplev den perfekte balance mellem luksus og funktion med denne elegante læbepleje. Opdag Clarins Lip Oil Balm allerede i dag.

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Lipgloss
Størrelse: 3 g
Artikel nr.: 123477
EAN: 3666057237126
Varenr.: 123477
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clarins Lip Oil Balm 3 gr
225 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Lip Oil Balm 01 Pale Pink
225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bangerhead DK156 kr156 krKøb
2NiceHair.dk168,75 kr168,75 krKøb
3NordicFeel DK207 kr207 krKøb
4EauDeParfum.dk225 kr225 krKøb
5Lyko DK225 kr225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g

PriceData har fulgt prisen på Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g i 165 dage. Laveste pris i perioden er 134 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 207 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 163 kr.

Den nuværende pris på 156 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 13% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for Clarins Lip Comfort Oil Balm 01 Pale Pink - 3 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026156 kr12 kr (7%)
28. maj 2026168 kr12 kr (8%)
27. maj 2026156 kr12 kr (7%)
26. maj 2026168 kr12 kr (8%)
25. maj 2026156 kr24 kr (13%)
23. maj 2026180 kr24 kr (15%)
21. maj 2026156 kr13 kr (8%)
17. maj 2026169 kr38 kr (18%)
14. maj 2026207 kr27 kr (15%)
9. maj 2026180 kr12 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret