Gå til hovedindhold

Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g

ClarinsLæbestiftEAN: 3666057117008
Pris fra 149 krtil 270 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Hobbix
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Clarins joli rouge satin lipstick 742 joli rouge 3,5g
149 kr
Til butik
Clarins joli rouge satin lipstick 742 joli rouge 3,5g billede

Produktspecifikationer

Kategori: Læber
EAN: 3666057117008
Varenr.: 3666057117008
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Clarins Joli Rouge 742 Joli Rouge 3,5 g
-40%153 kr
Før 255 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge (3,5 g)
-33%180 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge (3,5 g) billede

Produktinformation

Joli Rouge Satin Lipstick er en enestående læbestift med et imponerende udvalg af nuancer med en smuk satinfinish. Læbestiftens hudplejende egenskaber giver holdbar og intens farve, samtidig med at læberne beskyttes. Formlens planteekstrakter lindrer, fugter, reparerer og nærer - perfekt til læber, der har tendens til at blive tørre. Læbestiftens cremede og lette konsistens giver læberne en luksuriøs fornemmelse og efterlader dem glatte og bløde. 80% ingredienser af naturlig oprindelse. Satin finish Holdbar og intens farve Fugter, lindrer og reparere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Clarins
Kategori: Læbestift
Vægt: 42g
Artikel nr.: 12883571742
EAN: 3666057117008
Varenr.: B085783
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Clarins Joli Rouge - 742 - 4 g
-25%202,5 kr
Før 270 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge
207 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g
257 kr
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Clarins Joli Rouge Læbestifter
270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Hobbix149 kr149 krKøb
2Cocopanda DK153 kr153 krKøb
3Bangerhead DK180 kr180 krKøb
4NiceHair.dk202,5 kr202,5 krKøb
5Lyko DK207 kr207 krKøb
6NordicFeel DK257 kr257 krKøb
7EauDeParfum.dk270 kr270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g

PriceData har fulgt prisen på Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g i 115 dage. Laveste pris i perioden er 141,78 kr (registreret d. 7. februar 2026), højeste er 216 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 162 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Clarins Joli Rouge Satin Lipstick 742 Joli Rouge - 3,5 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. maj 2026149 kr53 kr (26%)
17. maj 2026202 kr53 kr (36%)
3. maj 2026149 kr53 kr (26%)
1. maj 2026202 kr53 kr (36%)
16. apr. 2026149 kr67 kr (31%)
15. apr. 2026216 kr67 kr (45%)
9. mar. 2026149 kr3 kr (2%)
8. mar. 2026152 kr3 kr (2%)
27. feb. 2026149 kr7,22 kr (5%)
21. feb. 2026141,78 kr7,22 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret