Gå til hovedindhold

Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm

BloomingvilleKøkkenredskaberEAN: 5711173295272
Pris fra 179 krtil 279 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 136 kr 9. mar.

Sammenlign priser på Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 179 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Bloomingville Bea citronpresser 14 cm Natur
-40%179 kr
Før 296 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Bloomingville Bea citronpresser 14 cm Natur billede

Produktinformation

Bloomingville Bea citronpresser 14 cm Natur

Produktspecifikationer

Kategori: Citronpresser
EAN: 5711173295272
Varenr.: 571539-01
Gå til Mostersskur.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Citruspresser "Bea" m/ kande til saften - Bloomingville - H: 14 cm
199 kr
Til butik
Citruspresser "Bea" m/ kande til saften - Bloomingville - H: 14 cm billede

Produktinformation

Mål: L: 14,5, H: 14, B: 10 cm. Materiale: Stentøj Smart citruspresser, Bea fra Bloomingville. Citruspresseren lægges oven på den lille kande der følger med, så saften løber ned i kanden når du presser citronen - ret smart:-) Kanden er lavet af stent

Produktspecifikationer

Kategori: Køkkenredskaber
EAN: 5711173295272
Varenr.: 13818
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm
199 kr
Til butik
Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm billede

Produktinformation

Den charmerende Bea citruspresser fra Bloomingville er et must-have i ethvert køkken med sans for stil og funktionalitet. Dette håndholdte køkkenredskab er fremstillet i holdbart stentøj og har en naturlig farvetone, der tilfører et rustikt og varmt eleme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: Saftpressere
Farve: Natur
EAN: 5711173295272
Varenr.: 132071
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Bloomingville - Bea Citruspresser, Natur, Stentøj, L14,5xH14xW10 cm
279 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1KitchenTime DK179 kr228 krKøb
2Mostersskur.dk199 kr199 krKøb
3Likehome.dk199 kr199 krKøb
4Rikki Tikki Shop279 kr279 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm

PriceData har fulgt prisen på Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm i 183 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 5. december 2025), højeste er 199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 153 kr.

Den nuværende pris på 179 kr er 17% over normalprisen. Prisen er steget 6% den seneste måned. Der er registreret 34 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 71 prisændringer for Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 71 prisændringer for Citrus- og saftpresser Bloomingville Bea i naturfarvet stentøj med botanisk mønster 14×10×14,5 cm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 2026179 kr10 kr (6%)
10. maj 2026169 kr10 kr (6%)
9. maj 2026159 kr10 kr (6%)
8. maj 2026169 kr10 kr (6%)
7. maj 2026159 kr10 kr (6%)
6. maj 2026169 kr10 kr (6%)
5. maj 2026159 kr10 kr (6%)
4. maj 2026169 kr10 kr (6%)
3. maj 2026159 kr19 kr (11%)
2. maj 2026178 kr19 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret