Gå til hovedindhold

Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic

AlessiKøkkenredskaberEAN: 8003299023356
Pris fra 554 krtil 750 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 196 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 478 kr 23. maj

Sammenlign priser på Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 554 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic
554 kr
Til butik
Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic billede

Produktinformation

Alessi Juicy Salif. Materiale: Aluminium, Polyamid, Produktfarve: Metallic. Bredde: 140 mm, Dybde: 140 mm, Højde: 290 mm

Produktspecifikationer

Mærke: ALESSI
Artikel nr.: PSJS
EAN: 8003299023356
Varenr.: 993111357
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Alessi Juicy Salif Citrus Juicer
588 kr
Til butik
Gå til KitchenTime DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Alessi Juicy Salif citruspresser blankpoleret aluminium
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK554 kr554 krKøb
2CS MEGASTORE DK588 kr627 krKøb
3KitchenTime DK750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic

PriceData har fulgt prisen på Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic i 181 dage. Laveste pris i perioden er 478 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 750 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 587 kr.

Den nuværende pris på 554 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Alessi Juicy Salif citruspresser Aluminium, Polyamid Metallic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026554 kr30,96 kr (6%)
27. maj 2026523,04 kr45,04 kr (9%)
23. maj 2026478 kr54 kr (10%)
22. maj 2026532 kr22 kr (4%)
20. maj 2026554 kr34 kr (6%)
14. maj 2026588 kr25 kr (4%)
6. maj 2026563 kr9 kr (2%)
30. apr. 2026554 kr23 kr (4%)
26. apr. 2026531 kr23 kr (4%)
29. mar. 2026554 kr196 kr (26%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret