Gå til hovedindhold

Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun

CirafonKufferter og taskerEAN: 7330053020506
Pris fra 439 krtil 474 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 35 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 430 kr 17. maj

Sammenlign priser på Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 439 kr. 2 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Cirafon DZ-1043-R4 Mappe 15" Kanvas, Læder Brun
439 kr
Til butik
Cirafon DZ-1043-R4 Mappe 15" Kanvas, Læder Brun billede

Produktinformation

Cirafon DZ-1043-R4. Etui-type: Mappe, Maksimal skærmstørrelse kompatibilitet: 38,1 cm (15"), Bærehåndtag, Skulderrem. Vægt: 1,7 kg

Produktspecifikationer

Mærke: Cirafon
Artikel nr.: DZ-1043-R4
EAN: 7330053020506
Varenr.: 1001674411
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun
474 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK439 kr439 krKøb
2Dustin DK474 kr560,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun

PriceData har fulgt prisen på Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun i 164 dage. Laveste pris i perioden er 412 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 443 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 431 kr.

Den nuværende pris på 439 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 32 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 68 prisændringer for Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 68 prisændringer for Cirafon Mayfair Taske 15 tommer Kanvas, Læder Brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026439 kr2 kr (0%)
31. maj 2026437 kr1 kr (0%)
30. maj 2026438 kr1 kr (0%)
29. maj 2026437 kr1 kr (0%)
28. maj 2026438 kr4 kr (1%)
25. maj 2026434 kr2 kr (0%)
20. maj 2026432 kr2 kr (0%)
17. maj 2026430 kr3 kr (1%)
15. maj 2026433 kr1 kr (0%)
14. maj 2026434 kr3 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret