Gå til hovedindhold

Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort

Pris fra 278 krtil 439 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 161 kr (37% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 274 kr 15. maj

Sammenlign priser på Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 278 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Chieftec Smart Series GPS-400A8 400Watt 80 PLUS
278 kr
Til butik
Chieftec Smart Series GPS-400A8 400Watt 80 PLUS billede

Produktinformation

Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: GPS-400A8
EAN: 4710713239517
Varenr.: 987669535
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort
308 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Chieftec Smart Series GPS-400A8 Strømforsyning - 400 Watt - 120 mm - ATX - 80 Plus White certified
308 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Chieftec Smart Series GPS-400A8 - ATX strømforsyning 400 W
419 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Chieftec Smart Series GPS-400A8 - ATX strømforsyning 400 W
439 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK278 kr278 krKøb
2CS MEGASTORE DK308 kr347 krKøb
3Proshop DK308 kr347 krKøb
4Boligcenter DK419 kr419 krKøb
5Vivas DK439 kr518 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort

PriceData har fulgt prisen på Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort i 179 dage. Laveste pris i perioden er 265 kr (registreret d. 4. januar 2026), højeste er 374 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 296 kr.

Den nuværende pris på 278 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 26 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for Chieftec Smart Series GPS-400A8 - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS - AC 230 V - 400 Watt - aktiv PFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026278 kr1 kr (0%)
24. maj 2026279 kr1 kr (0%)
22. maj 2026278 kr1 kr (0%)
20. maj 2026279 kr2 kr (1%)
18. maj 2026277 kr2 kr (1%)
16. maj 2026275 kr1 kr (0%)
15. maj 2026274 kr1 kr (0%)
13. maj 2026275 kr12 kr (4%)
9. maj 2026287 kr3 kr (1%)
7. maj 2026284 kr8 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret