Gå til hovedindhold

Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå

CherryEAN: 4025112027284
Pris fra 623 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 176 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 623 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CHERRY G84-4100 Compact Tastatur Kabling Engelsk
623 kr
Til butik
CHERRY G84-4100 Compact Tastatur Kabling Engelsk billede

Produktinformation

CHERRY G84-4100 Compact Keyboard - Tastatur - PS/2, USB - engelsk - lysegrå

Produktspecifikationer

Mærke: CHERRY
Artikel nr.: G84-4100LCMUS-0
EAN: 4025112027284
Varenr.: 997704294
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Cherry G84-4100 Compact Keyboard - Tastatur - Engelsk - Grå
688 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå
-1%779 kr
Før 789 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå billede

Produktinformation

Fordele ved kompakt tastatur til kontorCherry Compact er et pladsbesparende, kablet tastatur til kontorbrug. Med sin kompakte bredde på kun 28,2 cm får du mere bordplads til musen og en behagelig arbejdsstilling. Det grå design passer diskret ind i enhver arbejdsstation, og den kablede forbindelse giver stabilt input uden batterier.Effektiv indtastning i hverdagenTastaturet har 86 taster i QWERTY-layout og er designet til kontor. Det tilsluttes nemt via USB eller PS/2, så det fungerer på både nyere og ældre computere på kontoret. Den lave vægt på 400 g gør det desuden let at flytte mellem arbejdspladser.Anvendelse: KontorTastaturlayout: QWERTYAntal taster: 86Forbindelse: Kablet, USB + PS/2Kabellængde: 1,75 mFarve: GråMål (B × D × H): 28,2 × 13,2 × 2,7 cmVægt: 400 gDriftstemperatur: 0 – 50 °CMus inkluderet: Nej...

Produktspecifikationer

Mærke: Cherry
Kategori: Tastaturer
Vægt: 1.4g
EAN: 4025112027284
Varenr.: 1979436
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå
-1%799 kr
Før 809 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK623 kr623 krKøb
2Proshop DK688 kr727 krKøb
3Boligcenter DK779 kr779 krKøb
4Vivas DK799 kr878 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå

PriceData har fulgt prisen på Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå i 171 dage. Laveste pris i perioden er 623 kr (registreret d. 22. april 2026), højeste er 795 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 770 kr.

Den nuværende pris på 623 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 5 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Tastatur til kontor - Cherry Compact, USB + PS/2, QWERTY, grå de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. apr. 2026623 kr172 kr (22%)
15. apr. 2026795 kr5 kr (1%)
10. apr. 2026790 kr5 kr (1%)
9. apr. 2026795 kr5 kr (1%)
8. apr. 2026790 kr5 kr (1%)
23. mar. 2026795 kr5 kr (1%)
18. feb. 2026790 kr5 kr (1%)
15. feb. 2026795 kr5 kr (1%)
12. feb. 2026790 kr25 kr (3%)
18. dec. 2025765 kr5 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret