Gå til hovedindhold

Boligcenter Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium

BoligcenterTæpper til trappetrinEAN: 8721158767684
Pris fra 429 krtil 799 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 370 kr (46% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 429 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Checker plader 2 stk Sølv 90 x 50 cm Aluminium
-9%429 kr
Før 469 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Checker plader 2 stk Sølv 90 x 50 cm Aluminium billede

Produktinformation

De her Aluminium Moderne Checker Plader giver dine trapper et friskt look, da de kombinerer beskyttelse med et stilfuldt moderne design, der passer ind alle steder—fra hyggelige hjem til travle kontorer. Med rene linjer og en simpel tilgang, som er typisk for moderne design, forvandler de almindelige rum til klassiske gangarealer. Hvis du søger praktiske og stilfulde boligartikler, så forener checker plade designet både udseende og funktionalitet på en legende måde. Aluminium Sammensætning De her trappetrin er lavet af robust aluminium, som gør dem ret holdbare mod daglig slitage og udendørs forhold. Aluminium er naturligt modstandsdygtigt over for rust og nedbrydning, hvilket giver en langvarig løsning til sikkerheden på dine trapper, samtidig med at de tilfører en sej metalfølelse til dit rum.Skridsikker Base Med en base, der forbedrer grebet, sænker de her trin markant chancerne for at glide og falde. Den skridsikre funktion gør det sikkert—det er et must for hjem med små børn eller ældre. Uanset om de er indendørs eller udendørs, hjælper de her trin alle med at føle sig trygge for hvert skridt.Vandafvisende Materiale Aluminiumets vandafvisende egenskaber betyder, at de her trin er super til både indendørs og udendørs brug. Uanset om det regner eller er sol, holder de formen og ser godt ud, så de giver pålidelig beskyttelse hele året. De beskytter også gulvene omkring dine trapper mod fugtskader.Lav Vedligeholdelse At holde de her checker plader pæne og rene er super nemt—bare en hurtig tør med en fugtig klud, så er de klar. Ingen fancy rengøringsmidler eller komplicerede rutiner er nødvendige, hvilket er perfekt til folk med travlt. De bliver ved med at se friske og stilige ud uden problemer.Alsidig Brug De her trin er velegnede til alle slags steder, fra hjemmets trapper til indgangen til virksomheder. De tilføjer skridsikkerhed og stil uden problemer. Deres fleksible design p...

Produktspecifikationer

Kategori: Trappemåtter
Vægt: 6.86g
EAN: 8721158767684
Varenr.: 1580463
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Checker plader 2 stk Sølv 90 x 50 cm Aluminium
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Checker plader 2 stk Sølv 90 x 50 cm Aluminium billede

Produktinformation

De her Aluminium Moderne Checker Plader giver dine trapper et friskt look, da de kombinerer beskyttelse med et stilfuldt moderne design, der passer ind alle steder—fra hyggelige hjem til travle kontorer. Med rene linjer og en simpel tilgang, som er typisk for moderne design, forvandler de almindelige rum til klassiske gangarealer. Hvis du søger praktiske og stilfulde boligartikler, så forener checker plade designet både udseende og funktionalitet på en legende måde. Aluminium Sammensætning De her trappetrin er lavet af robust aluminium, som gør dem ret holdbare mod daglig slitage og udendørs forhold. Aluminium er naturligt modstandsdygtigt over for rust og nedbrydning, hvilket giver en langvarig løsning til sikkerheden på dine trapper, samtidig med at de tilfører en sej metalfølelse til dit rum.Skridsikker Base Med en base, der forbedrer grebet, sænker de her trin markant chancerne for at glide og falde. Den skridsikre funktion gør det sikkert—det er et must for hjem med små børn eller ældre. Uanset om de er indendørs eller udendørs, hjælper de her trin alle med at føle sig trygge for hvert skridt.Vandafvisende Materiale Aluminiumets vandafvisende egenskaber betyder, at de her trin er super til både indendørs og udendørs brug. Uanset om det regner eller er sol, holder de formen og ser godt ud, så de giver pålidelig beskyttelse hele året. De beskytter også gulvene omkring dine trapper mod fugtskader.Lav Vedligeholdelse At holde de her checker plader pæne og rene er super nemt—bare en hurtig tør med en fugtig klud, så er de klar. Ingen fancy rengøringsmidler eller komplicerede rutiner er nødvendige, hvilket er perfekt til folk med travlt. De bliver ved med at se friske og stilige ud uden problemer.Alsidig Brug De her trin er velegnede til alle slags steder, fra hjemmets trapper til indgangen til virksomheder. De tilføjer skridsikkerhed og stil uden problemer. Deres fleksible design passer til forskellige gulvtyper og giver ekstra beskyttelse til dine trapper. Farve: SølvMateriale: AluminiumSamlede dimensioner: 90 x 50 CM (L x B)Vægt: 5.86 kgSkridsikker baseSlidstærkIndendørs / udendørs: Indendørs&udendørsLeveringsindhold:2 x Checker PlateAntal varer: 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Trappemåtter
Størrelse: 90 x 50 cm
Vægt: 6.86g
EAN: 8721158767684
Varenr.: 1580463
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Checker plader 2 stk Sølv 90 x 50 cm Aluminium
-8%449 kr
Før 489 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Checker plader 2 stk Sølv 90 x 50 cm Aluminium billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Trappemåtter
Størrelse: 90 x 50 cm
Vægt: 6.86g
EAN: 8721158767684
Varenr.: 1580463
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium
799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK429 kr429 krKøb
2Livera DK449 kr518 krKøb
3Vivas DK449 kr518 krKøb
4BoligRetning799 kr799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium i 169 dage. Laveste pris i perioden er 429 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 679 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 593 kr.

Den nuværende pris på 429 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Checker Plader 2 Dele Sølv 90 X 50 Cm Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026429 kr30 kr (7%)
5. maj 2026459 kr220 kr (32%)
2. maj 2026679 kr80 kr (13%)
24. apr. 2026599 kr80 kr (12%)
22. apr. 2026679 kr110 kr (19%)
31. mar. 2026569 kr20 kr (4%)
28. mar. 2026549 kr30 kr (5%)
26. mar. 2026579 kr30 kr (5%)
25. mar. 2026549 kr130 kr (19%)
24. mar. 2026679 kr130 kr (24%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret