Gå til hovedindhold

Boligcenter Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium

BoligcenterTæpper til trappetrinEAN: 8721158767387
Pris fra 329 krtil 649 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 320 kr (49% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 329 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Checker plader 2 stk Sølv 80 x 40 cm Aluminium
-46%329 kr
Før 612 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Checker plader 2 stk Sølv 80 x 40 cm Aluminium billede

Produktinformation

De her Aluminium Moderne Checker Plader giver dine trapper et friskt look, da de kombinerer beskyttelse med et stilfuldt moderne design, der passer ind alle steder—fra hyggelige hjem til travle kontorer. Med rene linjer og en simpel tilgang, som er typisk for moderne design, forvandler de almindelige rum til klassiske gangarealer. Hvis du søger praktiske og stilfulde boligartikler, så forener checker plade designet både udseende og funktionalitet på en legende måde. Aluminium Sammensætning De her trappetrin er lavet af robust aluminium, som gør dem ret holdbare mod daglig slitage og udendørs forhold. Aluminium er naturligt modstandsdygtigt over for rust og nedbrydning, hvilket giver en langvarig løsning til sikkerheden på dine trapper, samtidig med at de tilfører en sej metalfølelse til dit rum.Skridsikker Base Med en base, der forbedrer grebet, sænker de her trin markant chancerne for at glide og falde. Den skridsikre funktion gør det sikkert—det er et must for hjem med små børn eller ældre. Uanset om de er indendørs eller udendørs, hjælper de her trin alle med at føle sig trygge for hvert skridt.Vandafvisende Materiale Aluminiumets vandafvisende egenskaber betyder, at de her trin er super til både indendørs og udendørs brug. Uanset om det regner eller er sol, holder de formen og ser godt ud, så de giver pålidelig beskyttelse hele året. De beskytter også gulvene omkring dine trapper mod fugtskader.Lav Vedligeholdelse At holde de her checker plader pæne og rene er super nemt—bare en hurtig tør med en fugtig klud, så er de klar. Ingen fancy rengøringsmidler eller komplicerede rutiner er nødvendige, hvilket er perfekt til folk med travlt. De bliver ved med at se friske og stilige ud uden problemer.Alsidig Brug De her trin er velegnede til alle slags steder, fra hjemmets trapper til indgangen til virksomheder. De tilføjer skridsikkerhed og stil uden problemer. Deres fleksible design p...

Produktspecifikationer

Kategori: Trappemåtter
Vægt: 3.5g
EAN: 8721158767387
Varenr.: 1580437
Gå til Livera DK
TrustScore 4 ud af 54,0
Checker plader 2 stk Sølv 80 x 40 cm Aluminium
-45%350 kr
Før 632 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Checker plader 2 stk Sølv 80 x 40 cm Aluminium billede

Produktinformation

De her Aluminium Moderne Checker Plader giver dine trapper et friskt look, da de kombinerer beskyttelse med et stilfuldt moderne design, der passer ind alle steder—fra hyggelige hjem til travle kontorer. Med rene linjer og en simpel tilgang, som er typisk for moderne design, forvandler de almindelige rum til klassiske gangarealer. Hvis du søger praktiske og stilfulde boligartikler, så forener checker plade designet både udseende og funktionalitet på en legende måde. Aluminium Sammensætning De her trappetrin er lavet af robust aluminium, som gør dem ret holdbare mod daglig slitage og udendørs forhold. Aluminium er naturligt modstandsdygtigt over for rust og nedbrydning, hvilket giver en langvarig løsning til sikkerheden på dine trapper, samtidig med at de tilfører en sej metalfølelse til dit rum.Skridsikker Base Med en base, der forbedrer grebet, sænker de her trin markant chancerne for at glide og falde. Den skridsikre funktion gør det sikkert—det er et must for hjem med små børn eller ældre. Uanset om de er indendørs eller udendørs, hjælper de her trin alle med at føle sig trygge for hvert skridt.Vandafvisende Materiale Aluminiumets vandafvisende egenskaber betyder, at de her trin er super til både indendørs og udendørs brug. Uanset om det regner eller er sol, holder de formen og ser godt ud, så de giver pålidelig beskyttelse hele året. De beskytter også gulvene omkring dine trapper mod fugtskader.Lav Vedligeholdelse At holde de her checker plader pæne og rene er super nemt—bare en hurtig tør med en fugtig klud, så er de klar. Ingen fancy rengøringsmidler eller komplicerede rutiner er nødvendige, hvilket er perfekt til folk med travlt. De bliver ved med at se friske og stilige ud uden problemer.Alsidig Brug De her trin er velegnede til alle slags steder, fra hjemmets trapper til indgangen til virksomheder. De tilføjer skridsikkerhed og stil uden problemer. Deres fleksible design passer til forskellige gulvtyper og giver ekstra beskyttelse til dine trapper. Farve: SølvMateriale: AluminiumSamlede dimensioner: 80 x 40 CM (L x B)Vægt: 2.8 kgSkridsikker baseSlidstærkIndendørs / udendørs: Indendørs&udendørsLeveringsindhold:2 x Checker PlateAntal varer: 2...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Trappemåtter
Størrelse: 80 x 40 cm
Vægt: 3.5g
EAN: 8721158767387
Varenr.: 1580437
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Checker plader 2 stk Sølv 80 x 40 cm Aluminium
-45%350 kr
Før 632 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Checker plader 2 stk Sølv 80 x 40 cm Aluminium billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Boligcenter
Kategori: Trappemåtter
Størrelse: 80 x 40 cm
Vægt: 3.5g
EAN: 8721158767387
Varenr.: 1580437
Gå til BoligRetning
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium
649 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK329 kr329 krKøb
2Livera DK350 kr419 krKøb
3Vivas DK350 kr419 krKøb
4BoligRetning649 kr649 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium

PriceData har fulgt prisen på Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium i 169 dage. Laveste pris i perioden er 329 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 449 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 408 kr.

Den nuværende pris på 329 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 14 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 29 prisændringer for Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 29 prisændringer for Checker Plader 2 Dele Sølv 80 X 40 Cm Aluminium de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026329 kr20 kr (6%)
5. maj 2026349 kr100 kr (22%)
30. mar. 2026449 kr10 kr (2%)
28. mar. 2026439 kr10 kr (2%)
26. mar. 2026429 kr20 kr (5%)
25. mar. 2026409 kr40 kr (9%)
24. mar. 2026449 kr40 kr (10%)
22. mar. 2026409 kr20 kr (5%)
20. mar. 2026429 kr20 kr (4%)
19. mar. 2026449 kr20 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret