Gå til hovedindhold

Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage

UmageLamperEAN: 5710302040509
Pris fra 499 krtil 899 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 400 kr (44% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 499 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Luxlight.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
Santé Bordfod Stål - Så længe lager haves -Umage
-44%499 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Santé Bordfod Stål - Så længe lager haves -Umage billede

Produktinformation

OBS: Dette er kun en bordfod Passer til en lang række forskellige skærme fra Umage, du kan altid se på skærmen hvilket ophæng der passer til Du finder alle skærme fra umage her: Umage Skærme De har ladet sig inspirere af halsen på et champagneglas, som...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Alt umage (-eos)
Farve: Alu / Silver
EAN: 5710302040509
Varenr.: 4050
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Santé bordstander m/USB, stål
-20%719 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Santé bordstander m/USB, stål billede

Produktinformation

Umage Santé bordstander m/USB, børstet stål - designet af Anders Klem Santé bordstanderen har et enkle og stilfuldt design inspireret af den sarte stilk på et champagneglas. Standeren kan danne en elegant bordlampe med E27-fatning ved eksempelvis at kombi...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: UMAGE
Kategori: Lamper med USB
EAN: 5710302040509
Varenr.: 4050
Gå til Trenddo
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Champagne Bordstander m/USB - Sort - H: 42 cm - Umage
749 kr
Til butik
Champagne Bordstander m/USB - Sort - H: 42 cm - Umage billede

Produktinformation

Champagne er en enkel bordstander i et raffineret design. Standeren kan kombineres med mange af Umages lampeskærme og passer perfekt på skrivebordet, konsolbordet eller på natbordet. Den har en skjult USB port, så du altid har strøm til enten din tablet e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Umage
Kategori: Bordlamper
EAN: 5710302040509
Varenr.: 51673585385810
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Umage Santé bordlampefod med USB, børstet stål
899 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Luxlight.dk499 kr499 krKøb
2Lamper.dk719 kr719 krKøb
3Trenddo749 kr749 krKøb
4LampeGuru.dk899 kr899 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage

PriceData har fulgt prisen på Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage i 166 dage. Laveste pris i perioden er 499 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 675 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 575 kr.

Den nuværende pris på 499 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 26% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Champagne Bordstander m/USB - Børstet stål - H: 42 cm - Umage de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
24. maj 2026499 kr176 kr (26%)
23. maj 2026675 kr176 kr (35%)
10. maj 2026499 kr176 kr (26%)
9. maj 2026675 kr176 kr (35%)
20. apr. 2026499 kr112 kr (18%)
19. apr. 2026611 kr112 kr (22%)
11. apr. 2026499 kr95 kr (16%)
10. apr. 2026594 kr95 kr (19%)
17. feb. 2026499 kr166 kr (25%)
16. feb. 2026665 kr166 kr (33%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret