Gå til hovedindhold

CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957

CFHSvejsetilbehørEAN: 4001845525150
Pris fra 71,92 krtil 150 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 78,08 kr (52% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 71.92 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Globaltools.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Gasdåse CFH highpower AT3000 330 g
-52%71,92 kr
Før 148,75 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gasdåse CFH highpower AT3000 330 g billede

Produktinformation

Højeffektblandingsgas. Butan 65 Vol. %, propylen 25 Vol. %, propan 10 Vol. %. Indhold 600 ml, 330 gram. Diverse udstyr

Produktspecifikationer

Mærke: CFH
Kategori: Svejsetilbehør
EAN: 4001845525150
Varenr.: 311126
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CFH Highpower gasdåse - 330gr/600ml
72 kr
Til butik
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Cfh Highpower Gas, 330 Gram - 600 ml Gasdåse
76 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CFH HighPower gas
83,84 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
CFH gasdåse AT3000 330 g. HighPower
85 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Cfh Highpower Gas, 330 Gram - 600 ml Gasdåse
89 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957
94 kr
Til butik
Gå til Specialbutikken
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
CFH Gasdåse Highpower AT3000 - 600 ml
150 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Globaltools.dk71,92 kr71,92 krKøb
2LavprisVærktøj72 kr72 krKøb
3CompletVVS76 kr76 krKøb
4EL-GROSSISTEN83,84 kr83,84 krKøb
5Elvvs.dk85 kr85 krKøb
6BilligVVS DK89 kr89 krKøb
7CS MEGASTORE DK94 kr133 krKøb
8Specialbutikken150 kr150 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957

PriceData har fulgt prisen på CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957 i 180 dage. Laveste pris i perioden er 62 kr (registreret d. 4. december 2025), højeste er 73,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 71 kr.

Den nuværende pris på 71,92 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for CFH gasdåse HighPower AT3000 330 g. EU - 1988957 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202671,92 kr
30. maj 202672 kr
23. maj 202671,92 kr
22. maj 202672 kr
15. maj 202671,92 kr
14. maj 202672 kr
2. maj 202671,92 kr
1. maj 202672 kr
18. apr. 202671,92 kr
17. apr. 202672 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret