Gå til hovedindhold

Select CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid

SelectEludstyrEAN: 5705154509526
Pris fra 86,33 krtil 96 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,67 kr (10% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 80,21 kr 7. maj

Sammenlign priser på CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.33 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Cee Stikprop H6/400/16/5/44 Fasevender
86,33 kr
Til butik
Cee Stikprop H6/400/16/5/44 Fasevender billede

Produktinformation

CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid Søgetermer: 5500002914 - - 5500002914 - 5705154509526

Produktspecifikationer

Mærke: Solar Select
Kategori: Plumbing
EAN: 5705154509526
Varenr.: 8014221214018
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Cee stikprop h6/400/16/5/44 fasevender
90 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid
96 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Billigelogvvs.dk86,33 kr86,33 krKøb
2MaintainIt90 kr90 krKøb
3CS MEGASTORE DK96 kr135 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid

PriceData har fulgt prisen på CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid i 147 dage. Laveste pris i perioden er 80,21 kr (registreret d. 10. februar 2026), højeste er 88,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 86,33 kr er 3% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for CEE stikprop 16A 400V klokken H6 5 polet rød, IP44, skrueløs Quick connect, m. fasevender, polyamid de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202686,33 kr5,14 kr (6%)
9. maj 202681,19 kr
7. maj 202680,21 kr6,12 kr (7%)
6. maj 202686,33 kr6,12 kr (8%)
21. mar. 202680,21 kr8,54 kr (10%)
20. mar. 202688,75 kr8,54 kr (11%)
17. mar. 202680,21 kr8,54 kr (10%)
16. mar. 202688,75 kr8,54 kr (11%)
4. mar. 202680,21 kr8,54 kr (10%)
3. mar. 202688,75 kr8,54 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret