Gå til hovedindhold

Walther CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54

WaltherEludstyrEAN: 4015609082520
Pris fra 49 krtil 63 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 14 kr (22% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 49 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54
49 kr
Til butik
CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54 billede

Produktspecifikationer

Kategori: Cee materiel
Farve: 1
Artikel nr.: 10256897
EAN: 4015609082520
Varenr.: 20308949
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Sort CEE forlængerled 2P+J 250V 16A
57 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
CEE mellemled Neo, 16A, 3P, 230V, bl, 6H, IP54 - Walther
58,5 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Walther Neo Classic mellemled, 16A/3P, 230V, IP54
59 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54
63 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK49 kr88 krKøb
2Greenline57 kr57 krKøb
3WATTOO.DK58,5 kr58,5 krKøb
4BilligVVS DK59 kr59 krKøb
5EL-GROSSISTEN63 kr63 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54

PriceData har fulgt prisen på CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 43 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 57 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 49 kr.

Den nuværende pris på 49 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for CEE Mellemled Neo 16A 3P 230V blå, 6H med skrueklemme, IP54 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
6. maj 202649 kr1 kr (2%)
5. maj 202650 kr1 kr (2%)
30. apr. 202649 kr1 kr (2%)
24. apr. 202650 kr7 kr (12%)
23. apr. 202657 kr7 kr (14%)
9. apr. 202650 kr5 kr (9%)
4. mar. 202655 kr4 kr (8%)
2. mar. 202651 kr4 kr (7%)
1. mar. 202655 kr4 kr (8%)
14. feb. 202651 kr8 kr (19%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret