Gå til hovedindhold

ABB CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44

ABBEludstyrEAN: 7392696020121
Pris fra 80 krtil 175 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 95 kr (54% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 80 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44
80 kr
Til butik
CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44 billede

Produktinformation

CEE forlængerled 3-polet+jord 16A, 380...415V IP44 H6 50...60Hz, 1...2,5mm2, Ø17mm kabelindgang 316EC6

Produktspecifikationer

Kategori: CEE - Forlængerled
EAN: 7392696020121
Varenr.: 2462025
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
CEE forlængerled 4 polet 16A 380...415V IP44 H6
84,76 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ABB Cee forlængerled 4 polet 16a, 380...415v ip44 h6
125 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CEE forlængerled 4 polet 16A, 380...415V IP44 H6
175 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk80 kr80 krKøb
2EL-GROSSISTEN84,76 kr84,76 krKøb
3Proshop DK125 kr164 krKøb
4CS MEGASTORE DK175 kr214 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44

PriceData har fulgt prisen på CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44 i 154 dage. Laveste pris i perioden er 80 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 125 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 103 kr.

Den nuværende pris på 80 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 36% den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for CEE Forlængerled 16A, 3 polet + jord, H6, 380-415 VAC, rød IP44 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 202680 kr4,76 kr (6%)
7. maj 202684,76 kr40,24 kr (32%)
6. maj 2026125 kr40,24 kr (47%)
21. mar. 202684,76 kr40,24 kr (32%)
20. mar. 2026125 kr40,24 kr (47%)
17. mar. 202684,76 kr40,24 kr (32%)
16. mar. 2026125 kr40,24 kr (47%)
4. mar. 202684,76 kr40,24 kr (32%)
3. mar. 2026125 kr40,24 kr (47%)
10. feb. 202684,76 kr40,24 kr (32%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret