Gå til hovedindhold

Goobay CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling

GoobayNetværkEAN: 4040849659409
Pris fra 28,18 krtil 69 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 40,82 kr (59% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28.18 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling
28,18 kr
Til butik
CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling billede

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: LK IHC NET® Wireless
Farve: 2
Artikel nr.: 4040849659409
EAN: 4040849659409
Varenr.: 21743126
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Goobay RJ45 CAT 6 Toolless Connector STP
35 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Goobay RJ45 CAT 6 Toolless Connector STP
49 kr
Til butik
Goobay RJ45 CAT 6 Toolless Connector STP billede

Produktinformation

Opgrader dit netværk med Goobay RJ45 CAT 6 Toolless Connector STP, et pålideligt tilbehør til hurtig og nem installation af netværkskabler. Med varenummer 4040849659409 tilbyder denne toolless connector en brugervenlig løsning, der eliminerer behovet for...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Goobay
Kategori: RJ45 Tilbehør & Stik
EAN: 4040849659409
Varenr.: 45929
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
RJ45 netværksstik CAT 6 toolless STP - Goobay
49 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
RJ45 netværksstik CAT 6 toolless STP - Goobay
69 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK28,18 kr67,18 krKøb
2CompuMail DK35 kr35 krKøb
3Ultrashop49 kr49 krKøb
4Boligcenter DK49 kr49 krKøb
5Vivas DK69 kr138 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling

PriceData har fulgt prisen på CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling i 86 dage. Laveste pris i perioden er 28,18 kr (registreret d. 30. maj 2026), højeste er 35 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31 kr.

Den nuværende pris på 28,18 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for CAT 6 afskærmet RJ45-stik STP, til værktøjsløs samling de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202628,18 kr6,82 kr (19%)
1. jun. 202635 kr6,82 kr (24%)
30. maj 202628,18 kr2,66 kr (9%)
29. maj 202630,84 kr4,16 kr (12%)
9. mar. 202635 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret