Gå til hovedindhold

Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort

Case LogicKufferter og taskerEAN: 0085854251211
Pris fra 234 krtil 491 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 257 kr (52% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 234 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic Logic Huxton 13.3" Laptop Sleeve - Sort
234 kr
Til butik
Case Logic Logic Huxton 13.3" Laptop Sleeve - Sort billede

Produktinformation

Hylster til notebook, 13.3", sort

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 3204638
EAN: 0085854251211
Varenr.: 3425834
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort
299 kr
Til butik
Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort billede

Produktinformation

Tyndt, tekstureret polyesteretui til bærbare computere op til 13,3 in. Lynlås og slank profil gør det nemt at bære og opbevare. Frontlomme med lynlås til oplader og tilbehør giver hurtig adgang. Det lette design på 180 g mindsker fylde, når du er på farten.

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 3204638
EAN: 0085854251211
Varenr.: 5011254190
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Case Logic Huxton Hylster 13.3" Polyester Sort
444 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic Huxton - Hylster til notebook - 13.3 - sort
491 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK234 kr273 krKøb
2Dustin DK299 kr385,25 krKøb
3CompuMail DK444 kr444 krKøb
4CS MEGASTORE DK491 kr530 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort i 105 dage. Laveste pris i perioden er 233 kr (registreret d. 27. februar 2026), højeste er 299 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 255 kr.

Den nuværende pris på 234 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 1 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 3 prisændringer for Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 3 prisændringer for Case Logic Huxton Huxs-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Etui Sort 13.3 tommer Polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. apr. 2026234 kr1 kr (0%)
27. feb. 2026233 kr66 kr (22%)
17. feb. 2026299 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret