Gå til hovedindhold

Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort

Case LogicKufferter og taskerEAN: 0085854251297
Pris fra 276 krtil 389 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 113 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 276 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic Huxton HUXA-213 - Bæretaske til notebook - 13.3 - sort
276 kr
Til butik
Case Logic Huxton HUXA-213 - Bæretaske til notebook - 13.3 - sort billede

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker til bærbare
Farve: 1
Artikel nr.: 3204647
EAN: 0085854251297
Varenr.: 7362946
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic Huxton 13,3" Laptop Attaché - Sort
276 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort
324 kr
Til butik
Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort billede

Produktinformation

Slank polyestermappe til 13,3 tommers bærbare, beskytter dine enheder To frontlommer og en tabletlomme holder tilbehøret organiseret Aftagelig skulderrem og tophåndtag giver fleksibel bæring Let konstruktion på 390 g og monokromt design passer til både arbejde og skole...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 3204647
EAN: 0085854251297
Varenr.: 5011268868
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Case Logic Huxton Bæretaske 13.3" Holdbar polyester Sort
389 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK276 kr315 krKøb
2Proshop DK276 kr315 krKøb
3Dustin DK324 kr410,25 krKøb
4CompuMail DK389 kr389 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort

PriceData har fulgt prisen på Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort i 164 dage. Laveste pris i perioden er 272 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 349 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 294 kr.

Den nuværende pris på 276 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for Case Logic Huxton Huxa-213 Black 33,8 Cm (13.3 tommer) Mappe Sort 13.3 tommer Polyester Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. apr. 2026276 kr22 kr (7%)
28. feb. 2026298 kr26 kr (10%)
27. feb. 2026272 kr77 kr (22%)
10. feb. 2026349 kr51 kr (17%)
23. dec. 2025298 kr8 kr (3%)
21. dec. 2025290 kr18 kr (7%)
20. dec. 2025272 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret