Gå til hovedindhold

Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort

Case LogicKufferter og taskerEAN: 0085854221788
Pris fra 228 krtil 328 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 100 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 189 kr 20. apr.

Sammenlign priser på Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 228 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic 14" Laptop Sleeve - Sort
228 kr
Til butik
Case Logic 14" Laptop Sleeve - Sort billede

Produktinformation

Hylster til notebook, 14", sort

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker
Artikel nr.: LAPS114K
EAN: 0085854221788
Varenr.: 2386593
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Case Logic Hylster 14" EVA-skum Sort
237 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort
324 kr
Til butik
Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort billede

Produktinformation

Formsyet sleeve, passer til en bærbar computer op til 14 tommer og sikrer en tæt og sikker fastholdelse Impact Foam-polstring dæmper fra top til bund og reducerer stød under transport Slank EVA-konstruktion vejer kun 190 g og passer i din mappe Vævet webbing tilføjer subtil tekstur og bevarer et rent, professionelt udseende Monokrom sort finish blander sig med udstyr fra alle mærker og forbliver diskret...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Case Logic
Kategori: Tasker
Artikel nr.: 3201354
EAN: 0085854221788
Varenr.: 5011086944
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Case Logic - Hylster til notebook - 14 - sort
328 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK228 kr267 krKøb
2CompuMail DK237 kr237 krKøb
3Dustin DK324 kr410,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK328 kr367 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort

PriceData har fulgt prisen på Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort i 183 dage. Laveste pris i perioden er 189 kr (registreret d. 20. april 2026), højeste er 255 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 231 kr.

Den nuværende pris på 228 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Case Logic 14 tommer Laptop Sleeve 14 tommer Eva (ethylenvinylacetat) Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 2026228 kr9 kr (4%)
17. maj 2026237 kr1 kr (0%)
14. maj 2026238 kr1 kr (0%)
9. maj 2026237 kr18 kr (7%)
23. apr. 2026255 kr26 kr (11%)
22. apr. 2026229 kr40 kr (21%)
20. apr. 2026189 kr66 kr (26%)
16. apr. 2026255 kr18 kr (8%)
15. apr. 2026237 kr13 kr (6%)
5. mar. 2026224 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret