Gå til hovedindhold

Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart

TargusKufferter og taskerEAN: 5051794027174
Pris fra 89 krtil 199 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 110 kr (55% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 89 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Targus CityGear 14" Laptop Sleeve - Black
89 kr
Til butik
Targus CityGear 14" Laptop Sleeve - Black billede

Produktinformation

Hylster til notebook, 14", sort

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tasker
Artikel nr.: TSS931GL
EAN: 5051794027174
Varenr.: 2799565
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Targus Citygear 3 14 tommer Neopren, Polyester Sort
125 kr
Til butik
Targus Citygear 3 14 tommer Neopren, Polyester Sort billede

Produktinformation

Let polstret etui beskytter bærbare computere og 2-i-1-enheder på op til 14 tommer Elastiske neoprenhjørner holder enhederne sikkert på plads og begrænser bevægelse Stor lynlåslomme foran til opbevaring af opladere, kabler og småting Slankt, holdbart design i neopren og polyester, der nemt passer i andre tasker...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Targus
Kategori: Tasker
Artikel nr.: TSS931GL
EAN: 5051794027174
Varenr.: 5011162537
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Targus CityGear 3 Hylster 14" Polyester Polyurethan Sort
152 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart
-32%189 kr
Før 279 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Targus CityGear 14" Laptop Sleeve
199 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK89 kr128 krKøb
2Dustin DK125 kr211,25 krKøb
3CompuMail DK152 kr152 krKøb
4Teknikproffset DK189 kr238 krKøb
5Ultrashop199 kr199 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart

PriceData har fulgt prisen på Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart i 167 dage. Laveste pris i perioden er 89 kr (registreret d. 19. maj 2026), højeste er 104 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 100 kr.

Den nuværende pris på 89 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 11% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Targus CityGear väskor bärbara datorer 35,6 cm (14") Överdrag Svart de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202689 kr11 kr (11%)
7. maj 2026100 kr3 kr (3%)
16. apr. 2026103 kr3 kr (3%)
14. apr. 2026100 kr1 kr (1%)
11. apr. 202699 kr4 kr (4%)
9. apr. 2026103 kr3 kr (3%)
31. dec. 2025100 kr1 kr (1%)
29. dec. 2025101 kr1 kr (1%)
28. dec. 2025102 kr1 kr (1%)
27. dec. 2025103 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret