Gå til hovedindhold

Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset

CasdonLegetøjEAN: 5011551001359
Pris fra 86,24 krtil 199,95 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 113,71 kr (57% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 86.24 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
OONI Picų gaminimo rinkinys
86,24 kr
Til butik
OONI Picų gaminimo rinkinys billede

Produktspecifikationer

Mærke: Ooni
Kategori: Legekøkken og -mad
Farve: 1
Artikel nr.: 79150
EAN: 5011551001359
Varenr.: 21516707
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Ooni Spielzeug Pizza Topping Station
90 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset
126 kr
Til butik
Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset billede

Produktinformation

Din unge kok vil elske denne pizza-topping-station, komplet med aftageligt låg, ligesom i et rigtigt pizzeria! Med Ooni-pizzapladen, der er designet til at efterligne følelsen af ​​træplader, kan de forberede deres firkantede pizza med fire dele til lækre toppings. Indhold: topping-station, Ooni-pizzaplade, firkantet pizza med fire dele, 6 toppings: mozzarella, pepperoni, basilikum, peberfrugt, ananas, svampe (4 af hver), 4 stykker aftagelige saucelag, 3 opskriftskort til pizza-topping. Ingen batterier kræves. Velegnet til børn fra 3 år.

Produktspecifikationer

Mærke: Casdon
Kategori: Rolleleg
Artikel nr.: 79150
EAN: 5011551001359
Varenr.: 3375941
Gå til Estore DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Casdon Ooni Play Pizza Topping Station
-14%189 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Gucca.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Casdon Ooni Pizza Legetøj Sæt - Topping Station
189,95 kr
Til butik
Gå til Pizzafredag
TrustScore 5 ud af 55,0
Casdon Ooni Pizza Topping Station
199,95 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK86,24 kr125,24 krKøb
2CompuMail DK90 kr90 krKøb
3Proshop DK126 kr165 krKøb
4Estore DK189 kr189 krKøb
5Gucca.dk189,95 kr189,95 krKøb
6Pizzafredag199,95 kr199,95 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset

PriceData har fulgt prisen på Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset i 183 dage. Laveste pris i perioden er 86,24 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 145 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 86,24 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Casdon - Ooni Toy Pizza Topping Station Playset de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 202686,24 kr1,87 kr (2%)
2. maj 202688,11 kr5,19 kr (6%)
1. maj 202693,3 kr1,99 kr (2%)
26. apr. 202691,31 kr25,69 kr (22%)
24. apr. 2026117 kr5 kr (4%)
17. apr. 2026122 kr2 kr (2%)
29. mar. 2026120 kr25 kr (17%)
20. feb. 2026145 kr2 kr (1%)
19. feb. 2026143 kr17 kr (13%)
18. feb. 2026126 kr16 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret