Gå til hovedindhold

CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml

Pris fra 605 krtil 750 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 145 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 582 kr 5. mar.

Sammenlign priser på CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 605 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Good Girl - 50 ml
605 kr
Til butik
Carolina Herrera Good Girl - 50 ml billede

Produktinformation

Carolina Herrera Good Girl 50 ml Kvinder

Produktspecifikationer

Kategori: Parfume og dufte
Artikel nr.: 6119838
EAN: 8411061819838
Varenr.: 2879829
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Good Girl Eau De Parfum 50ml
-20%615 kr
Før 769 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera - Good Girl - 50 ml - Edp
-22%679 kr
Før 870 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml
750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK605 kr644 krKøb
2Cocopanda DK615 kr615 krKøb
3BilligParfume.dk679 kr679 krKøb
4NordicFeel DK750 kr750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml

PriceData har fulgt prisen på CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml i 180 dage. Laveste pris i perioden er 559 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 763 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 630 kr.

Den nuværende pris på 605 kr er 4% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 3% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 60 prisændringer for CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 60 prisændringer for CAROLINA HERRERA Good Girl Eau de Parfum - 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026605 kr16 kr (3%)
27. maj 2026589 kr4 kr (1%)
22. maj 2026585 kr4 kr (1%)
21. maj 2026589 kr5 kr (1%)
15. maj 2026584 kr2 kr (0%)
14. maj 2026586 kr3 kr (1%)
9. maj 2026589 kr3 kr (1%)
7. maj 2026586 kr2 kr (0%)
2. maj 2026588 kr91 kr (13%)
30. apr. 2026679 kr81 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret