Gå til hovedindhold

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml

Carolina HerreraParfume og eau de cologneIntens eleganceSelvsikre kvinderEAN: 8411061083666

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir - sensuel eau de parfum med bergamot, rose og vanilje i elegant stilet-flakon. Perfekt til selvsikre kvinder. Læs mere

Pris fra 489 krtil 999 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 510 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Dameparfume Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml
-47%489 kr
Før 924 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Dameparfume Carolina Herrera Good Girl EDP 50 ml
-46%509 kr
Før 944 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml
631 kr
Til butik
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau De Parfum 50ml
-25%720 kr
Før 960 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Beautycos DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir EDP 50 ml
745 kr
Til butik
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
CAROLINA HERRERA Good Girl Blush Elixir Eau de Parfum - 50 ml
815 kr
Til butik
Gå til BilligParfume.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Carolina Herrera - Good Girl Blush Elixir - 50 ml - Edp
-13%875 kr
Før 1.000 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til EauDeParfum.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau De Parfum 50 ml
995 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau De Parfum 50 ml
999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK489 kr489 krKøb
2Vivas DK509 kr608 krKøb
3Proshop DK631 kr670 krKøb
4Cocopanda DK720 kr720 krKøb
5Beautycos DK745 kr745 krKøb
6NordicFeel DK815 kr815 krKøb
7BilligParfume.dk875 kr875 krKøb
8EauDeParfum.dk995 kr995 krKøb
9Lyko DK999 kr999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau de Parfum

Carolina Herrera

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir - sensuel eau de parfum med bergamot, rose og vanilje i elegant stilet-flakon. Perfekt til selvsikre kvinder.

• good girl elixir
• carolina herrera parfume
• blush elixir
• stilet parfume
• eau de parfum kvinder
• sensuel duft
• vanilje parfume
• Selvsikre kvinder
• Intens elegance

Beskrivelse

Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Eau de Parfum er en intens og sensuel videreudvikling af den populære Good Girl Blush. Parfumen åbner med friske noter af italiensk bergamot og mandarin, der glider over i et forførende hjerte af delikat rose og ylang-ylang. Basen danner et varmt duftspor med cremet Vanilla Absolute og krydret patchouli. Indkapslet i den ikoniske stilet-flakon med elegant sort-rosa ombré og glitrende guldhæl repræsenterer denne duft den moderne kvindes mange facetter. Med 12-20% duftkoncentrater giver denne Eau de Parfum et markeret duftspor, der holder i 6-8 timer. Perfekt til kvinder, der ønsker at udstråle intens elegance og efterlade et uforglemmeligt indtryk.

Specifikationer

type:Eau de Parfum (EDP)
topnoter:Italiensk bergamot, mandarin
bundnoter:Vanilla Absolute, patchouli
holdbarhed:6-8 timer
påføring:Spray på pulspunkter
størrelse:50 ml
duftfamilie:Feminin, varm og sensuel
hjertenoter:Rose, ylang-ylang
flaskedesign:Stilet-flakon med sort-rosa ombré og guldhæl
lanceringsår:2024
parfumeoliekoncentration:12-20%

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor længe holder Good Girl Blush Elixir på huden?

Som en Eau de Parfum med 12-20% duftkoncentrater holder den typisk 6-8 timer på huden, især når den påføres på pulspunkter som håndled og hals.

Hvordan adskiller Good Girl Blush Elixir sig fra den originale Good Girl Blush?

Good Girl Blush Elixir er en dybere og mere intens udgave med forøget koncentration af vanilje og patchouli, der giver en mere sensuel og kraftfuld duftoplevelse.

Er flakonen den samme som andre Good Girl parfumer?

Ja, den ikoniske stilet-flakon bevares, men med et elegant sort-rosa ombré design og glitrende guldhæl, der gør den endnu mere glamourøs.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml

PriceData har fulgt prisen på Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml i 175 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 28. maj 2026), højeste er 660 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 622 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 28 prisændringer for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 28 prisændringer for Carolina Herrera Good Girl Blush Elixir Edp Intense Spray 50 ml de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026489 kr142 kr (23%)
20. maj 2026631 kr14 kr (2%)
12. maj 2026617 kr11 kr (2%)
9. maj 2026628 kr16 kr (2%)
5. maj 2026644 kr22 kr (4%)
1. maj 2026622 kr6 kr (1%)
30. apr. 2026628 kr8 kr (1%)
28. apr. 2026620 kr17 kr (3%)
18. apr. 2026637 kr20 kr (3%)
9. apr. 2026617 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret