Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685003899
Pris fra 79 krtil 329 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 250 kr (76% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 79 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Combat til iPhone 16 Plus - sølv/gennemsigtig
-59%79 kr
Før 194 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Combat til iPhone 16 Plus - sølv/gennemsigtig billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - med støtteben - MagSafe-kompatibilitet - aluminiumlegering, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sølv, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 PlusFå ultimativ beskyttelse af din mobil. Faldtestet på alle hjørner og vinkler fra 4,8 meters højde. Fremstillet af genanvendt plastik. Trådløs opladning og MagSafe-kompatibel. 1 års garanti mod gul misfarvning – uden forbehold og undtagelser.Testet op til 4,8 meterTestet fra en faldhøjde på 4,8 meter.Genanvendt plastLavet af 100% genanvendt plast.MagSafe-kampatibelEr 100 % kompatibel med MagSafe, så du kan oplade din enhed trådløst.FSC -mærket emballageLeveres i en FSC -mærket æske, der kan genanvendes.Beskytter i tilfælde af tabBeskytter mod stenhårde fortove, hardcore badeværelsesgulve og hverdagens "hov-jeg-tabte-lige-min-enhed"-uheld.RidsefastBeskytter din enhed mod ridser, i hverdagens udfordringer.StødabsorberendeBeskytter din enhed mod fummelfingeruheld, tab og revner i skærmen.Længere levetidPasser på din enhed, så du kan få glæde af den så længe som muligt. Og så du kan forære eller sælge den til andre, når du ikke længere selv skal bruge den.Fuld adgang til alle funktionerBeskytter din enhed, samtidig med at det giver nem adgang til alle knapper.Ændrer ikke farve over tidSpecialdesignet til at undgå farveændringer over tid.GenereltBredde: 8.276 cmDybde: 1.312 cmFarve: Sølv, gennemsigtigHøjde: 16.586 cmMateriale: Aluminiumlegeringtermoplastisk polyuretan (TPU)polycarbonat (PC)Pakkedetaljer: HængeboksProdu...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685003899
Varenr.: 1813264
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus
79 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

Introducing CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover til Apple iPhone 16 Plus. Dette innovative cover er designet til at give maksimal beskyttelse, samtidig med at det bevarer telefonens elegante udtryk. Den gennemsigtige silikone-finish gør det...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685003899
Varenr.: 97353
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus
85 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Urban Combat - Bagsidecover til mobiltelefon - med støtteben - MagSafe-kompatibilitet - aluminiumlegering, termoplastisk polyuretan (TPU), polycarbonat (PC) - sølv, gennemsigtig - for Apple iPhone 16 Plus

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Artikel nr.: 1327
EAN: 5715685003899
Varenr.: 1002365901
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
CARE by PanzerGlass - Etui - Transparent & MagSafe - iPhone 16 Plus
92 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Urban Combat til iPhone 16 Plus - sølv/gennemsigtig
-54%99 kr
Før 214 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
PanzerGlass - Til mobiltelefon
289 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Case Feature Silver Kickstand & MagSafe iPhone 16 Plus
329 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK79 kr79 krKøb
2Ultrashop79 kr79 krKøb
3CompuMail DK85 kr85 krKøb
4Teknikproffset DK92 kr141 krKøb
5Vivas DK99 kr168 krKøb
6CS MEGASTORE DK289 kr328 krKøb
7Proshop DK329 kr368 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus i 180 dage. Laveste pris i perioden er 69 kr (registreret d. 28. februar 2026), højeste er 130 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 118 kr.

Den nuværende pris på 79 kr er 33% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 20 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for CARE by PanzerGlass Urban Combat Beskyttelsescover Sølv Gennemsigtig Apple iPhone 16 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. apr. 202679 kr6 kr (7%)
28. apr. 202685 kr2 kr (2%)
26. apr. 202687 kr1 kr (1%)
23. apr. 202688 kr1 kr (1%)
10. apr. 202689 kr4 kr (4%)
9. apr. 202693 kr36 kr (28%)
8. apr. 2026129 kr1 kr (1%)
7. apr. 2026130 kr1 kr (1%)
22. mar. 2026129 kr1 kr (1%)
21. mar. 2026130 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret