Gå til hovedindhold

CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max

PanzerGlassElektronikEAN: 5715685026904
Pris fra 129 krtil 265 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 136 kr (51% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 129 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Mobilcover PanzerGlass CARE Flagship Case - Transparent
-19%129 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Mobilcover PanzerGlass CARE Flagship Case - Transparent billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass® Flagship Case Transparent Urb...

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers
Vægt: 0.08g
EAN: 5715685026904
Varenr.: 1815209
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
CARE by PanzerGlass® Flagship Case Transparent Urb
139 kr
Til butik
CARE by PanzerGlass® Flagship Case Transparent Urb billede

Produktinformation

CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urb Beskyttelse møder stil med CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urb. Dette højkvalitets cover er designet til at passe perfekt til din smartphone og giver en transparent, moderne æstetik, der frem...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: PanzerGlass
Kategori: Mobilcovers & Etuier
EAN: 5715685026904
Varenr.: 106402
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass - Beskyttelsescover - for Apple iPhone 17 Pro Max
148,95 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Mobilcover PanzerGlass CARE Flagship Case - Transparent
-17%149 kr
Før 179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max
-27%189 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
PanzerGlass CARE iPhone 17 Pro Max Urban Explorer cover (gennemsigtig/sort)
248,75 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
CARE by PanzerGlass® Flagship Case Transparent Urb
265 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Boligcenter DK129 kr129 krKøb
2Ultrashop139 kr139 krKøb
3CS MEGASTORE DK148,95 kr187,95 krKøb
4Vivas DK149 kr218 krKøb
5Proshop DK189 kr228 krKøb
6Komplett DK248,75 kr248,75 krKøb
7CompuMail DK265 kr265 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max

PriceData har fulgt prisen på CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max i 179 dage. Laveste pris i perioden er 129 kr (registreret d. 5. maj 2026), højeste er 248,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 174 kr.

Den nuværende pris på 129 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 19 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 36 prisændringer for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 36 prisændringer for CARE by PanzerGlass Flagship Case Transparent Urban Explorer w. Black MagSafe iPhone 17 Pro Max de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
5. maj 2026129 kr10 kr (7%)
29. apr. 2026139 kr20 kr (13%)
28. apr. 2026159 kr89,75 kr (36%)
27. apr. 2026248,75 kr89,75 kr (56%)
24. apr. 2026159 kr6,95 kr (4%)
23. apr. 2026165,95 kr6,95 kr (4%)
10. apr. 2026159 kr20 kr (11%)
8. apr. 2026179 kr4,95 kr (3%)
7. apr. 2026183,95 kr4,95 kr (3%)
22. mar. 2026179 kr4,95 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret