Gå til hovedindhold

Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5701581485785
Pris fra 317 krtil 511 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 194 kr (38% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 317 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
317 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

Fordoblet lys i et moderne design Nordlux Canto Maxi Kubi 2 dobbelt udendørs væglampe i galvaniseret stål er en kraftfuld og stilfuld løsning til udendørs belysning. Med to justerbare lyskilder giver denne lampe maksimal belysning og tilføjer et rustikt t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: Stål
EAN: 5701581485785
Varenr.: 4243485789
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
339 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

"En industriel lysoplevelse til uderummet Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe er den perfekte kombination af minimalistisk design og funktionalitet, designet af den danske designer Bønnelycke MDD. Denne væglampe dekorativ, og ideel til udendørs anven...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: Stål
EAN: 5701581485785
Varenr.: 4243485789
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
359 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål billede

Produktinformation

"En industriel lysoplevelse til dit uderum Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe kombinerer minimalistisk design med funktionalitet, skabt af den danske designer Bønnelycke MDD. Denne dekorative væglampe er perfekt til udendørs anvendelse på husfacaden...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: Stål
EAN: 5701581485785
Varenr.: 4243485789
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 - Væglampe - Galvaniseret Stål
399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret stål
409 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-20%480 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi Kubi 2 udendørs væglampe, galvaniseret
499 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Canto Maxi Kubi 2 udendrs vglampe, GU10, galvaniseret stl - Nordlux
511 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl317 kr317 krKøb
2LampeGuru.dk339 kr339 krKøb
3Greenline359 kr359 krKøb
4Homeshop DK399 kr399 krKøb
5BilligVVS DK409 kr409 krKøb
6Lampemesteren DK480 kr509 krKøb
7Proshop DK499 kr538 krKøb
8WATTOO.DK511 kr511 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 317 kr (registreret d. 10. maj 2026), højeste er 423 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 366 kr.

Den nuværende pris på 317 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Canto Maxi Kubi 2 væglampe Galvanised Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026317 kr22 kr (6%)
30. maj 2026339 kr22 kr (7%)
12. maj 2026317 kr22 kr (6%)
11. maj 2026339 kr22 kr (7%)
10. maj 2026317 kr62 kr (16%)
4. maj 2026379 kr31 kr (9%)
3. maj 2026348 kr51 kr (13%)
13. apr. 2026399 kr4 kr (1%)
25. mar. 2026395 kr4 kr (1%)
8. mar. 2026399 kr51 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret