Gå til hovedindhold

Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5704924017209
Pris fra 341 krtil 499 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 158 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 341 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort
341 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Canto Maxi udendørs væglampe Denne dekorative lampe giver dig mulighed for at skabe en smuk belysning, som du kan tilpasse efter dit ønske. Med sit industrielle og minimalistiske design passer den perfekt til enhver moderne boligindretning, både udendørs...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 172 x 87 x 100 mm
EAN: 5704924017209
Varenr.: 4243017209
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort
369 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

"En skulpturel lysoplevelse til uderummet Canto Maxi 2 udendørs væglampe er den perfekte kombination af minimalistisk design og funktionalitet, designet af den danske designer Bønnelycke MDD. Denne væglampe er både dekorativ og skulpturel, og kan anv...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: black
Størrelse: 172 x 87 x 100 mm
EAN: 5704924017209
Varenr.: 4243017209
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort
389 kr
Til butik
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

"En skulpturel lysoplevelse til dit uderum Canto Maxi 2 udendørs væglampe er en perfekt kombination af minimalistisk æstetik og funktionalitet, designet af den anerkendte danske designer Bønnelycke MDD. Denne væglampe er både dekorativ og skulpturel

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 172 x 87 x 100 mm
EAN: 5704924017209
Varenr.: 4243017209
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canto Maxi 2 udendørs væglampe, seaside sort
-34%399 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Canto Maxi 2 Seaside, vglampe, sort - Nordlux
399 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, sort
399 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-29%427 kr
Før 600 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Maxi 2 udendørs væglampe, seaside sort
499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl341 kr341 krKøb
2LampeGuru.dk369 kr369 krKøb
3Greenline389 kr389 krKøb
4Lamper.dk399 kr399 krKøb
5WATTOO.DK399 kr399 krKøb
6BilligVVS DK399 kr399 krKøb
7Lampemesteren DK427 kr456 krKøb
8Proshop DK499 kr538 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 304 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 399 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 372 kr.

Den nuværende pris på 341 kr er 8% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 23 prisændringer for Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 23 prisændringer for Canto Maxi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026341 kr28 kr (8%)
30. maj 2026369 kr28 kr (8%)
12. maj 2026341 kr28 kr (8%)
11. maj 2026369 kr28 kr (8%)
24. apr. 2026341 kr54 kr (14%)
23. apr. 2026395 kr54 kr (16%)
30. mar. 2026341 kr25 kr (7%)
2. mar. 2026366 kr33 kr (8%)
1. mar. 2026399 kr33 kr (9%)
25. feb. 2026366 kr37 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret