Gå til hovedindhold

Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

NordluxLamperEAN: 5704924016509
Pris fra 401 krtil 571 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 170 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 377 kr 30. mar.

Sammenlign priser på Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 401 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisEl
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort
401 kr
Til butik
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Skab effekter med Canto Kubi fra Nordlux Virkelig dekorativ udendørs væglampe, der præsenterer et fortryllende lysdisplay (som du kan tilpasse!). Dens industrielle og minimalistiske design gør den ideel til enhver moderne boligindretning - uanset om det e...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørslamper
Farve: black
Størrelse: 106 x 87 x 100 mm
EAN: 5704924016509
Varenr.: 4243016501
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort
420 kr
Til butik
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Lamper & spots
Farve: black
Størrelse: 106 x 87 x 100 mm
EAN: 5704924016509
Varenr.: 4243016501
Gå til LampeGuru.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort
429 kr
Til butik
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort billede

Produktinformation

Minimalistisk udendørslampe med imponerende lyseffekter Canto Kubi 2 udendørs væglampe er den perfekte belysningsløsning til dit udendørsområde. Med sit minimalistiske design og industrielle form, tilføjer den et stilfuldt element til både indkørsler, ter...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Nordlux
Kategori: Udendørs væglamper
Farve: black
Størrelse: 106 x 87 x 100 mm
EAN: 5704924016509
Varenr.: 4243016501
Gå til Lamper.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canto Kubi 2 udendørs væglampe LED, seaside sort
-33%448 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Greenline
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, sort
459 kr
Til butik
Gå til Lampemesteren DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder
-21%527 kr
Før 670 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Nordlux Canto Kubi 2 udendørs væglampe, seaside sort
556 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Canto Kubi 2 udendrs vglampe, 500lm, 3000K, 10,6W, sort - Nordlux
571 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisEl401 kr401 krKøb
2BilligVVS DK420 kr420 krKøb
3LampeGuru.dk429 kr429 krKøb
4Lamper.dk448 kr448 krKøb
5Greenline459 kr459 krKøb
6Lampemesteren DK527 kr527 krKøb
7Proshop DK556 kr595 krKøb
8WATTOO.DK571 kr571 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder

PriceData har fulgt prisen på Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder i 182 dage. Laveste pris i perioden er 336 kr (registreret d. 14. februar 2026), højeste er 459 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 421 kr.

Den nuværende pris på 401 kr er 5% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 5% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 15 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 27 prisændringer for Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 27 prisændringer for Canto Kubi 2 Væglampe Seaside Black Nordlux - Moderne - Metal - Med flere lyskilder de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026401 kr19 kr (5%)
30. maj 2026420 kr19 kr (5%)
12. maj 2026401 kr19 kr (5%)
11. maj 2026420 kr19 kr (5%)
3. maj 2026401 kr2 kr (1%)
2. maj 2026399 kr2 kr (0%)
24. apr. 2026401 kr47 kr (10%)
23. apr. 2026448 kr47 kr (12%)
5. apr. 2026401 kr24 kr (6%)
30. mar. 2026377 kr42 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret