Gå til hovedindhold

Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerHøj kapacitetKontorbrug og erhvervEAN: 4549292187397

Canon 067H original sort tonerpatron med høj kapacitet til 3.130 sider. Kompatibel med i-SENSYS MF651Cw og andre Canon printere for professionelle udskrifter. Læs mere

Pris fra 659 krtil 994 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 335 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 579 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 659 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 067 H Sort 3.130 sider Toner 5106C002
659 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 067H / 5106C002 High Black
666 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 067 H Sort 3.130 sider Toner 5106C002
779 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Tonerpatron Canon 067H - Sort, original, høj kapacitet
-9%799 kr
Før 879 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Tonerpatron Canon 067H - Sort, original, høj kapacitet
-9%819 kr
Før 899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 5106C002 067H Sort
-19%977 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A
989 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Black 067 H Bk 3.13k
994 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK659 kr659 krKøb
2Proshop DK666 kr705 krKøb
3Ultrashop779 kr779 krKøb
4Boligcenter DK799 kr799 krKøb
5Vivas DK819 kr898 krKøb
6Teknikproffset DK977 kr1.036 krKøb
7InkClub DK989 kr989 krKøb
8Dustin DK994 kr1.080,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon 067H Sort Tonerpatron

Canon

Canon 067H original sort tonerpatron med høj kapacitet til 3.130 sider. Kompatibel med i-SENSYS MF651Cw og andre Canon printere for professionelle udskrifter.

• canon toner
• 067h
• 5106c002
• i-sensys
• sort toner
• laserpatron
• tonerpatron
• Kontorbrug og erhverv
• Høj kapacitet

Beskrivelse

Canon 067H er en original sort tonerpatron med høj kapacitet fra Canon. Denne tonerpatron kan printe op til 3.130 sider ved 5% dækning ifølge ISO/IEC 19798 standarden. Patronen er specielt designet til Canon i-SENSYS printere, herunder MF651Cw serien. Med sin høje kapacitet er den ideel til kontormiljøer og erhverv, der kræver mange udskrifter. Originale Canon tonere sikrer optimal print kvalitet og pålidelighed gennem hele tonerens levetid. Patronen garanterer skarpe tekstudskrifter og præcise detaljer hver gang.

Specifikationer

type:Original høj kapacitet
farve:Sort
dækning:5% ved ISO/IEC 19798
kapacitet:3.130 sider
producent:Canon
patrontype:Tonerpatron
modelnummer:5106C002
kompatibel_med:i-SENSYS MF651Cw, LBP-630 serie

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan Canon 067H printe?

Canon 067H kan printe op til 3.130 sider ved 5% dækning ifølge ISO/IEC 19798 standarden.

Hvilke printere er kompatible med 067H?

067H er kompatibel med Canon i-SENSYS MF651Cw og andre printere i LBP-630 serien.

Er det en original Canon toner?

Ja, Canon 067H er en original tonerpatron fremstillet af Canon selv, hvilket sikrer optimal kvalitet og pålidelighed.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A i 177 dage. Laveste pris i perioden er 577 kr (registreret d. 20. februar 2026), højeste er 666 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 612 kr.

Den nuværende pris på 659 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for Canon Tonerkassette sort 3.130 sider 5106C002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026659 kr43 kr (7%)
1. jun. 2026616 kr43 kr (7%)
31. maj 2026659 kr43 kr (7%)
30. maj 2026616 kr43 kr (7%)
23. maj 2026659 kr51 kr (8%)
20. maj 2026608 kr58 kr (9%)
19. maj 2026666 kr58 kr (10%)
14. maj 2026608 kr6 kr (1%)
13. maj 2026602 kr4 kr (1%)
12. maj 2026598 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret