Gå til hovedindhold

Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A

BrotherTonere og inkjetpatronerEAN: 4977766636704
Pris fra 489 krtil 1.056 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 567 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 489 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Brother Toner TN3130 TN-3130 Sort
-56%489 kr
Før 1.109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Brother Toner TN3130 TN-3130 Sort billede

Produktinformation

BROTHER Toner TN3130 TN-3130 Sort, Kapacitet: 3.500 sider, Passer til: Brother HL-Serie, 5240, 5250 DN, 5270 DN, 5270 DN 2LT, 5280 DW, 5200, 5240 L, 5250 Dnhy, 5280, 5250, 3145, Brother MFC-Serie, 8460 N, 8860 DN, 8870 DW, 8860 N, 8670 DN, 8480 DN, 8460 DN, 8660, 8660 DN, Brother DCP-Serie, 8060, 8065 DN, 8065, 8060 N.

Produktspecifikationer

Mærke: Brother
Kategori: Brother
EAN: 4977766636704
Varenr.: C26217
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Brother TN3130 Sort Toner Original
719 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Brother TN3130 - Black Laser Toner
786 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner Brother TN3130
911 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A
989,9 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Brother Toner Sort - Dcp-8060/mfc-8460/8860/8870
-0%1.056 kr
Før 1.056,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK489 kr548 krKøb
2Tonerland.dk719 kr719 krKøb
3Proshop DK786 kr825 krKøb
4RedOffice Konpap911 kr911 krKøb
5InkClub DK989,9 kr989,9 krKøb
6Dustin DK1.056 kr1.142,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 489 kr (registreret d. 9. maj 2026), højeste er 786 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 669 kr.

Den nuværende pris på 489 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Brother Tonerkassette 3.000 sider TN-3130 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 2026489 kr140 kr (22%)
7. maj 2026629 kr6 kr (1%)
5. maj 2026635 kr138 kr (28%)
4. maj 2026497 kr138 kr (22%)
11. apr. 2026635 kr84 kr (12%)
7. feb. 2026719 kr67 kr (9%)
6. feb. 2026786 kr67 kr (9%)
1. feb. 2026719 kr74 kr (11%)
24. jan. 2026645 kr74 kr (10%)
23. dec. 2025719 kr35 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret