Gå til hovedindhold

Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999644004
Pris fra 519 krtil 1.225 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 706 kr (58% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 468 kr 23. mar.

Sammenlign priser på Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 519 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon C-EXV 28 Magenta 38000 sider Toner 2797B002
519 kr
Til butik
Canon C-EXV 28 Magenta 38000 sider Toner 2797B002 billede

Produktinformation

Canon C-EXV 28. Farve toner sideydelse: 38000 Sider, Udskrivning af farver: Magenta, Antal pr. pakke: 1 stk

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 2797B002
EAN: 4960999644004
Varenr.: 987735822
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon C-EXV28M
540 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon C-EXV28 Magenta Lasertoner 2797B002 Original
677 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til printer Canon C-EXV 28 - Magenta (original)
-4%729 kr
Før 759 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til printer Canon C-EXV 28 - Magenta (original)
-4%749 kr
Før 779 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Magenta Type C-exv28
869 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A
1.225 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK519 kr519 krKøb
2Proshop DK540 kr579 krKøb
3Tonerland.dk677 kr677 krKøb
4Boligcenter DK729 kr729 krKøb
5Vivas DK749 kr828 krKøb
6Dustin DK869 kr955,25 krKøb
7InkClub DK1.225 kr1.225 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 445 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 677 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 491 kr.

Den nuværende pris på 519 kr er 6% over normalprisen. Prisen er faldet 3% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 18 prisændringer for Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 18 prisændringer for Canon Tonerkassette magentaType C-EXV28 38.000 sider 2797B002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026519 kr5 kr (1%)
31. maj 2026524 kr5 kr (1%)
29. maj 2026529 kr8 kr (1%)
23. maj 2026537 kr140 kr (21%)
8. apr. 2026677 kr187 kr (38%)
2. apr. 2026490 kr22 kr (5%)
23. mar. 2026468 kr5 kr (1%)
23. feb. 2026463 kr1 kr (0%)
25. jan. 2026462 kr2 kr (0%)
15. jan. 2026464 kr26 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret