Gå til hovedindhold

Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999918907
Pris fra 594 krtil 1.679 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.085 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 594 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon C-EXV 45 Magenta Toner 6946B002
594 kr
Til butik
Canon C-EXV 45 Magenta Toner 6946B002 billede

Produktinformation

Canon C-EXV 45 - Magenta - original - tonerpatron - for imageRUNNER C7260, C7270; imageRUNNER ADVANCE C7260i, C7270i, C7280i

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 6946B002
EAN: 4960999918907
Varenr.: 988537641
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter Canon C-EXV45 - magenta
749 kr
Til butik
Toner til laserprinter Canon C-EXV45 - magenta billede

Produktinformation

Fordele ved Canon toner til laserprinterFå skarpe, stabile farver i dine dokumenter og materialer med original Canon C-EXV45 magenta. Denne toner er skabt til professionelle printopgaver, hvor pålidelighed og ensartet kvalitet er afgørende. Perfekt til virksomheder, kontorer og institutioner, der udskriver store mængder i farve og ønsker minimalt vedligehold.Hvorfor vælge original magenta tonerSom original Canon-forbrugsdel arbejder toneren optimalt sammen med din laserprinter og bidrager til ren drift og flot farvegengivelse. Den høje sidekapacitet på 52.000 sider hjælper med at holde udskriftsomkostningerne nede og reducerer antallet af skift, så arbejdet kan fortsætte uden afbrydelser.Udskrivningsteknologi: LaserUdskrivningsfarve: MagentaType: OriginalSidekapacitet (farve): 52.000 siderAntal pr. pakke: 1 stk.HS-kode: 84439990...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
Vægt: 1.33g
EAN: 4960999918907
Varenr.: 1909938
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter Canon C-EXV45 - magenta
769 kr
Til butik
Toner til laserprinter Canon C-EXV45 - magenta billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
Vægt: 1.33g
EAN: 4960999918907
Varenr.: 1909938
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Magenta Type C-exv45 - Irc7260/7270/7280
-0%806 kr
Før 806,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon C-EXV45 Magenta Lasertoner Original
982 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A
1.679 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK594 kr594 krKøb
2Boligcenter DK749 kr749 krKøb
3Vivas DK769 kr848 krKøb
4Dustin DK806 kr892,25 krKøb
5Tonerland.dk982 kr982 krKøb
6InkClub DK1.679 kr1.679 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A i 159 dage. Laveste pris i perioden er 572 kr (registreret d. 27. december 2025), højeste er 806 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 733 kr.

Den nuværende pris på 594 kr er 19% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Der er registreret 3 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Canon Canon C-EXV 45 Tonerkassette Magenta 6946B002 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026594 kr212 kr (26%)
10. apr. 2026806 kr62 kr (8%)
4. apr. 2026744 kr62 kr (8%)
3. apr. 2026806 kr62 kr (8%)
1. apr. 2026744 kr62 kr (8%)
10. jan. 2026806 kr11 kr (1%)
28. dec. 2025795 kr223 kr (39%)
27. dec. 2025572 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret