Gå til hovedindhold

Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292197495
Pris fra 809 krtil 1.339 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 530 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 779 kr 14. apr.

Sammenlign priser på Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 809 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG T12 / 5096C006 Magenta
809 kr
Til butik
Canon CRG T12 / 5096C006 Magenta billede

Produktinformation

Magenta, original, tonerpatron, for i-SENSYS X C1333P

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 5096C006
EAN: 4549292197495
Varenr.: 3225792
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon T12 Magenta 5300 sider Toner
810 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon 5096C006 toner - Original Magenta, 1 stk.
-7%949 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon 5096C006 toner - Original Magenta, 1 stk. billede

Produktinformation

Original Canon toner i magenta til skarpe farveudskrifterFå pålidelige resultater med Canon 5096C006 - en original magenta-toner designet til Canon-printere. Den er ideel til kontor og hjemmearbejde, hvor konsekvent kvalitet og klare farver er vigtigt i alt fra præsentationer til marketingmateriale.Fordele ved original toner til printerSom original Canon forbrugsdel leverer denne patron stabile udskrifter i magenta med en forventet sidekapacitet på op til 5.300 sider. Enkeltpakningen gør genopfyldning nem, når du kun har brug for én farve.Mærkekompatibilitet: CanonType: OriginalForsyningstype: EnkeltpakkeUdskriftsfarver: MagentaAntal patroner: 1Farvetoners sideudbytte: 5.300 siderAntal pr. pakke: 1 stk....

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Toner
Vægt: 0.86g
EAN: 4549292197495
Varenr.: 2102470
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 5096C006 T12 Magenta
-19%950 kr
Før 1.179 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
-7%969 kr
Før 1.039 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A
1.309 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon Toner Cartridge 1 Pc(S)
1.339 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK809 kr848 krKøb
2CompuMail DK810 kr810 krKøb
3Boligcenter DK949 kr949 krKøb
4Teknikproffset DK950 kr1.009 krKøb
5Vivas DK969 kr1.048 krKøb
6InkClub DK1.309 kr1.309 krKøb
7Ultrashop1.339 kr1.339 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A i 182 dage. Laveste pris i perioden er 754 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 900 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 813 kr.

Den nuværende pris på 809 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 29 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 62 prisændringer for Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 62 prisændringer for Canon Tonerkassette magenta, 5.300 sider 5096C006 Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026809 kr1 kr (0%)
30. maj 2026810 kr5 kr (1%)
29. maj 2026805 kr1 kr (0%)
26. maj 2026804 kr1 kr (0%)
23. maj 2026805 kr1 kr (0%)
19. maj 2026804 kr1 kr (0%)
14. maj 2026805 kr8 kr (1%)
12. maj 2026797 kr1 kr (0%)
11. maj 2026798 kr2 kr (0%)
10. maj 2026796 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret