Gå til hovedindhold

Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm

Pris fra 1.299 krtil 2.869 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.570 kr (55% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1299 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA TS9551Ca Multifunktion - Farve - Blæk
-24%1.299 kr
Før 1.699 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PIXMA TS9551Ca Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Denne A3-kompatible All-in-One er kompakt, opkoblet og forretningsvenlig og printer, kopierer og scanner nemt.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 2988C056
EAN: 4549292236286
Varenr.: 3265410
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PIXMA TS9551Ca Blækprinter
1.814 kr
Til butik
Canon PIXMA TS9551Ca Blækprinter billede

Produktinformation

Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) - hvid

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 2988C056
EAN: 4549292236286
Varenr.: 1002254225
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm
2.380 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon Pixma Ts9551Ca Inkjet A3 4800
2.869 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK1.299 kr1.299 krKøb
2CompuMail DK1.814 kr1.814 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.380 kr2.579 krKøb
4Ultrashop2.869 kr2.869 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm

PriceData har fulgt prisen på Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm i 145 dage. Laveste pris i perioden er 1.299 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.616 kr.

Den nuværende pris på 1.299 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 24% den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for Canon PIXMA TS9551Ca - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A3 (medie) - op til 15 ipm de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20261.299 kr400 kr (24%)
6. maj 20261.699 kr8 kr (0%)
26. apr. 20261.691 kr8 kr (0%)
11. jan. 20261.699 kr8 kr (0%)
10. jan. 20261.691 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret