Gå til hovedindhold

Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

Pris fra 699 krtil 1.519 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 820 kr (54% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 699 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA TS7750i Multifunktion - Farve - Blæk
-42%699 kr
Før 1.199 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PIXMA TS7750i Multifunktion - Farve - Blæk billede

Produktinformation

A fast, high-quality printer with ADF that seamlessly slots into your home life thanks to its compact size and streamlined controls. Simple, intuitive UI Enjoy effortless operation with the streamlined, customisable Switch UI system, which tailors available functions to your needs: work, study or lifestyle Fast printing Get your documents quickly with fast print speeds of 15ipm (mono) and 10ipm (colour), and print a borderless 4x6" photo in just seconds Outstanding print quality The PIXMA TS7750i's FINE print head technology results in excellent print quality for a compact printer, with rich gradation and reduced graininess Mobile printing Printing from mobile devices couldn't be easier, thanks to support for Apple AirPrint, Mopria for Android and the Canon PRINT app Superb productivity Save time with smart productivity features including a 35-sheet ADF, one-push copy, automatic two-sided printing and scan to smartphone Wireless connectivity Print wirelessly from a wide range of devices by connecting to your home network, or connect straight to the printer with Wireless Direct...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 6258C006
EAN: 4549292221411
Varenr.: 3196138
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PIXMA TS7750i Wireless 3-in-1 Blækprinter
790 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)
879 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PIXMA TS7750i Wireless 3-in-1 Blækprinter
1.359 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inkjet printer Canon PIXMA TS7750i A4 Wi‑Fi 1200 × 1200 dpi
-6%1.499 kr
Før 1.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inkjet printer Canon PIXMA TS7750i A4 Wi‑Fi 1200 × 1200 dpi
-6%1.519 kr
Før 1.619 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK699 kr699 krKøb
2CompuMail DK790 kr790 krKøb
3CS MEGASTORE DK879 kr918 krKøb
4Ultrashop1.359 kr1.359 krKøb
5Boligcenter DK1.499 kr1.499 krKøb
6Vivas DK1.519 kr1.688 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) i 175 dage. Laveste pris i perioden er 699 kr (registreret d. 23. maj 2026), højeste er 1.199 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 882 kr.

Den nuværende pris på 699 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 61 prisfald og 28 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Canon PIXMA TS7750i - Multifunktionsprinter - farve - blækprinter - Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 15 ipm (udskriver) - 200 ark - USB 2.0, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 2026699 kr129 kr (16%)
9. maj 2026828 kr67 kr (7%)
23. apr. 2026895 kr2 kr (0%)
22. apr. 2026897 kr52 kr (6%)
21. apr. 2026845 kr10 kr (1%)
20. apr. 2026835 kr7 kr (1%)
19. apr. 2026842 kr7 kr (1%)
18. apr. 2026849 kr7 kr (1%)
17. apr. 2026856 kr7 kr (1%)
16. apr. 2026863 kr3 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret