Gå til hovedindhold

Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)

Pris fra 3.444 krtil 5.378 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 1.934 kr (36% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.150 kr 11. apr.

Sammenlign priser på Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3444 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA PRO-200S - Farve - Blæk
-18%3.444 kr
Før 4.190 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon PIXMA PRO-200S - Farve - Blæk billede

Produktinformation

Med fokus på fotoprint i levende farver, alsidighed og brugervenlighed er PIXMA PRO-200S det ideelle valg for fotoentusiaster og håbefulde fotografer. - Farvestofbaseret blæksystem med 8 farver - A3+-udskrivning uden kant - Højhastighedsudskrivning - Trådløs tilslutning - 3-tommers LCD-skærm - Kompakt, letvægtsramme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 6875C009
EAN: 4549292240054
Varenr.: 3324357
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PIXMA PRO-200S Blækprinter
3.985 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Pixma Pro-200s A3+
4.124 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Canon Pixma PRO 200S trådløs fotoprinter
4.141 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PIXMA PRO-200S Blækprinter
4.969 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)
5.378 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK3.444 kr3.444 krKøb
2CompuMail DK3.985 kr3.985 krKøb
3Dustin DK4.124 kr4.210,25 krKøb
4Komplett DK4.141 kr4.141 krKøb
5Ultrashop4.969 kr4.969 krKøb
6CS MEGASTORE DK5.378 kr5.577 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n)

PriceData har fulgt prisen på Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) i 152 dage. Laveste pris i perioden er 3.150 kr (registreret d. 11. april 2026), højeste er 4.190 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.900 kr.

Den nuværende pris på 3.444 kr er 12% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 12% den seneste måned. Der er registreret 13 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n). Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Canon PIXMA PRO-200S - Printer - farve - blækprinter - A3 Plus - op til 2.83 min./side (mono) / op til 1.5 min./side (farve) - kapacitet: 100 ark - USB 2.0, LAN, Wi-Fi(n) de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 20263.444 kr541 kr (14%)
17. maj 20263.985 kr80 kr (2%)
9. maj 20263.905 kr60 kr (2%)
7. maj 20263.965 kr66 kr (2%)
6. maj 20263.899 kr66 kr (2%)
26. apr. 20263.965 kr110 kr (3%)
21. apr. 20264.075 kr925 kr (29%)
11. apr. 20263.150 kr925 kr (23%)
10. mar. 20264.075 kr576 kr (16%)
24. feb. 20263.499 kr575 kr (14%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret