Gå til hovedindhold

Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 8714574679518
Pris fra 510 krtil 773 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 263 kr (34% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 510 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-560XLx2/CL-561XL / 3712C009 Hig
510 kr
Til butik
Canon PG-560XLx2/CL-561XL / 3712C009 Hig billede

Produktinformation

3 pakker, Højtydende, sort, farve (cyan, magenta, gul), original, hængekasse, blækpatron, for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 3712C009
EAN: 8714574679518
Varenr.: 3226879
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450
550 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack Blæk Sort Farve (cyan, magenta, gul)
562 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatroner Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - sort + farve
-5%629 kr
Før 659 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatroner Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - sort + farve
-4%649 kr
Før 679 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack Blæk Sort Farve (cyan, magenta, gul)
669 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Multipack 2x PG-560XL + 1x CL-561XL 3712C009 Modsvarer: N/A
-3%773 kr
Før 797 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK510 kr549 krKøb
2CS MEGASTORE DK550 kr589 krKøb
3CompuMail DK562 kr562 krKøb
4Boligcenter DK629 kr629 krKøb
5Vivas DK649 kr718 krKøb
6Ultrashop669 kr669 krKøb
7InkClub DK773 kr773 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450

PriceData har fulgt prisen på Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450 i 181 dage. Laveste pris i perioden er 491 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 584 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 541 kr.

Den nuværende pris på 510 kr er 6% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon PG-560XL x2/CL-561XL Multi Value Pack - 3 pakker - Højtydende - sort, farve (cyan, magenta, gul) - original - hængekasse - blækpatron - for PIXMA TS5350, TS5351, TS5352, TS5353, TS7450 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026510 kr14 kr (3%)
2. maj 2026524 kr3 kr (1%)
25. apr. 2026527 kr3 kr (1%)
10. apr. 2026530 kr2 kr (0%)
9. apr. 2026528 kr56 kr (10%)
29. jan. 2026584 kr5 kr (1%)
27. jan. 2026579 kr26 kr (5%)
26. jan. 2026553 kr26 kr (4%)
25. jan. 2026579 kr26 kr (5%)
23. jan. 2026553 kr20 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret