Gå til hovedindhold

Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999782409
Pris fra 136 krtil 225,19 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 89,19 kr (40% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 126 kr 27. maj

Sammenlign priser på Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 136 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon Sort Printerpatron (PG-540)
136 kr
Til butik
Canon Sort Printerpatron (PG-540) billede

Produktinformation

Sort Printerpatron (PG-540)

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Ny import
EAN: 4960999782409
Varenr.: 5225B001
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PG 540 Sort 180 sider Blæk 5225B001
148 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 5225B001 PG-540 Sort
-25%165 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon Blæk 5225B001 PG-540 Sort billede

Produktinformation

CANON Blæk 5225B001 PG-540 Sort, Kapacitet: 1 x 8 ml / 180 sider, Passer til: Canon MG-Serie, 2150, 3150, 2155, ma MG 3140, Canon Pixma MX-Serie, 375, 435, 515, 455, 395, 525, 430, 535, 475, Canon Pixma MG-Serie, 3650 S (black), 3650 S (white), 3650 S (red), 3650 SA (black), 3650 S (white), 2150, 3150, 4150, 4150 Wlan, 2155, 4250, 3250, 2250, 3550 (white), 2255, 3255, 4140, 2140, 3155, 3650 (black), 3650 (white), 3650 (red), Canon Pixma TS-Serie, 5150, 5151.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon
EAN: 4960999782409
Varenr.: C16074
Gå til Av-Cables DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Canon Canon PG-540 Blækpatron Sort
169 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PG-540 / 5225B001 Black
169 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PG-540 sort - 8 ml, ca. 180 sider
169 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PG 540 Sort 180 sider Blæk 5225B001
189 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PG-540 sort - 8 ml, ca. 180 sider
189 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron Canon PG-540 sort
225,19 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Tonerland.dk136 kr136 krKøb
2CompuMail DK148 kr148 krKøb
3Teknikproffset DK165 kr214 krKøb
4Av-Cables DK169 kr169 krKøb
5Proshop DK169 kr208 krKøb
6Boligcenter DK169 kr169 krKøb
7Ultrashop189 kr189 krKøb
8Vivas DK189 kr258 krKøb
9RedOffice Konpap225,19 kr225,19 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort

PriceData har fulgt prisen på Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort i 168 dage. Laveste pris i perioden er 126 kr (registreret d. 27. maj 2026), højeste er 148 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 133 kr.

Den nuværende pris på 136 kr er 2% over normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 17 prisændringer for Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 17 prisændringer for Canon PG-540 blækpatron 1 stk Original Standard udbytte Sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 2026136 kr10 kr (8%)
27. maj 2026126 kr3 kr (2%)
26. maj 2026129 kr7 kr (5%)
18. maj 2026136 kr7 kr (5%)
15. maj 2026129 kr7 kr (5%)
14. maj 2026136 kr7 kr (5%)
6. maj 2026129 kr7 kr (5%)
7. mar. 2026136 kr1 kr (1%)
6. mar. 2026135 kr1 kr (1%)
7. feb. 2026136 kr12 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret