Gå til hovedindhold

Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049244
Pris fra 2.231 krtil 3.380 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 1.149 kr (34% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.218 kr 5. apr.

Sammenlign priser på Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100 og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2231 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1700 / 0782C001 Photo Grey
2.231 kr
Til butik
Canon PFI-1700 / 0782C001 Photo Grey billede

Produktinformation

700 ml, fotogrå, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0782C001
EAN: 4549292049244
Varenr.: 2566195
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1700PGY Photo Grey Original
2.380 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100
2.853 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1700 PGY Blækpatron lysegrå, 700 ml 0782C001AA Modsvarer: N/A
3.115 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 0782C001 PFI-1700 Foto Grå
-0%3.380 kr
Før 3.389 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.231 kr2.231 krKøb
2Tonerland.dk2.380 kr2.380 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.853 kr2.853 krKøb
4InkClub DK3.115 kr3.115 krKøb
5Teknikproffset DK3.380 kr3.439 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

PriceData har fulgt prisen på Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100 i 184 dage. Laveste pris i perioden er 2.218 kr (registreret d. 5. april 2026), højeste er 2.380 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.295 kr.

Den nuværende pris på 2.231 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Canon PFI-1700 PGY - 700 ml - fotogrå - original - blækbeholder - for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 20262.231 kr1 kr (0%)
29. maj 20262.230 kr108 kr (5%)
22. maj 20262.338 kr107 kr (5%)
14. maj 20262.231 kr1 kr (0%)
5. maj 20262.230 kr1 kr (0%)
4. maj 20262.231 kr1 kr (0%)
3. maj 20262.230 kr1 kr (0%)
1. maj 20262.231 kr43 kr (2%)
30. apr. 20262.274 kr2 kr (0%)
17. apr. 20262.272 kr2 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret