Gå til hovedindhold

Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn

CanonTonere og inkjetpatroner3400 siders kapacitetKontor og erhvervEAN: 4960999628639

Canon 718BK original sort lasertoner med kapacitet til 3400 sider. Designet til Canon i-SENSYS printere med høj driftssikkerhed og skarp udskriftskvalitet. Læs mere

Pris fra 577 krtil 1.244 kr
12 forhandlere

Prisforskel: 667 kr (54% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 548 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn og køb billigst

12 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 577 kr. 12 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn
577 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon 718 Black Sort 3400 sider Toner 2662B002
583 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CRG 718 / 2662B002 Black
585 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Toner til laserprinter Canon 718 sort - 3.400 sider
649 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Toner 2662B002 CRG-718 Sort
-39%654 kr
Før 1.079 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Toner til laserprinter Canon 718 sort - 3.400 sider
669 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon 718 Black Sort 3400 sider Toner 2662B002
689 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon 718BK Sort Lasertoner 2662B002 Original
887 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Toner 718bk Sort, 3400 Sider
904,7 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Toner Canon CRG-718BK
-0%945,46 kr
Før 946 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon 718BK Tonerkassette sort 2662B002 Modsvarer: N/A
1.135 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Toner Sort 3.4k Type 718 - Mf8330
1.244 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 12 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK577 kr616 krKøb
2CompuMail DK583 kr583 krKøb
3Proshop DK585 kr624 krKøb
4Boligcenter DK649 kr649 krKøb
5Teknikproffset DK654 kr713 krKøb
6Vivas DK669 kr738 krKøb
7Ultrashop689 kr689 krKøb
8Tonerland.dk887 kr887 krKøb
9Hertels Boresko904,7 kr904,7 krKøb
10RedOffice Konpap945,46 kr945,46 krKøb
11InkClub DK1.135 kr1.135 krKøb
12Dustin DK1.244 kr1.330,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Om produktet

Canon 718BK Sort Lasertoner

Canon

Canon 718BK original sort lasertoner med kapacitet til 3400 sider. Designet til Canon i-SENSYS printere med høj driftssikkerhed og skarp udskriftskvalitet.

• lasertoner
• printerpatron
• canon toner
• 718bk
• 2662b002
• sort toner
• original toner
• Kontor og erhverv
• 3400 siders kapacitet

Beskrivelse

Canon 718BK Sort Lasertoner (2662B002) er en original lasertoner fra Canon, designet til at levere fremragende udskriftskvalitet i Canon i-SENSYS printere. Med en imponerende kapacitet på 3400 sider ved 5% dækning, sikrer denne toner langvarig ydeevne og pålidelig drift. Original Canon teknologi garanterer skarp tekst og ensartet sort farve gennem hele tonerens levetid. Perfekt til kontor og erhvervsbrug hvor kvalitet og pålidelighed er afgørende. Kompatibel med Canon i-SENSYS MF8330Cdn, MF8340Cdn, MF8350Cdn, MF8360Cdn, MF8380Cdw, LBP7200Cdn, LBP7210Cdn, LBP7660Cdn, LBP7680Cx, MF8540Cdn, MF8550Cdn og MF8580Cdw modeller.

Specifikationer

farve:Sort
dækning:5% dækning
producent:Canon
tonertype:Original lasertoner
varenummer:2662B002
sidekapacitet:3400 sider
kompatible_printere:i-SENSYS MF8330Cdn, MF8340Cdn, MF8350Cdn, MF8360Cdn, MF8380Cdw, LBP7200Cdn, LBP7210Cdn, LBP7660Cdn, LBP7680Cx, MF8540Cdn, MF8550Cdn, MF8580Cdw

Ofte stillede spørgsmål3 spørgsmål

Hvor mange sider kan jeg printe med Canon 718BK toneren?

Du kan printe op til 3400 sider med Canon 718BK toneren ved 5% dækning, hvilket svarer til standard kontordokumenter.

Hvilke Canon printere er kompatible med 718BK toneren?

718BK toneren passer til Canon i-SENSYS serien, herunder MF8330Cdn, MF8340Cdn, LBP7200Cdn, LBP7210Cdn og mange andre modeller.

Er der forskel på original og kompatible tonere?

Original Canon tonere som 718BK garanterer optimal kvalitet, pålidelighed og beskytter din printers garanti sammenlignet med kompatible alternativer.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn

PriceData har fulgt prisen på Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn i 180 dage. Laveste pris i perioden er 511 kr (registreret d. 6. februar 2026), højeste er 577 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 553 kr.

Den nuværende pris på 577 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Canon Lasertoner 718BK - sort - Yield of 3,400 pages with a single cartridge - For LBP7200Cdn/MFC83X0Cn de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
21. maj 2026577 kr1 kr (0%)
6. maj 2026576 kr1 kr (0%)
5. maj 2026577 kr10 kr (2%)
3. maj 2026567 kr10 kr (2%)
2. maj 2026577 kr10 kr (2%)
1. maj 2026567 kr10 kr (2%)
29. apr. 2026577 kr10 kr (2%)
28. apr. 2026567 kr10 kr (2%)
27. apr. 2026577 kr10 kr (2%)
26. apr. 2026567 kr10 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret