Gå til hovedindhold

Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært

Pris fra 3.460 krtil 9.526 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 6.066 kr (64% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.999 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3460 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært
3.460 kr
Til butik
Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Laserprintere
Farve: 3
Artikel nr.: 7185C010
EAN: 4549292250398
Varenr.: 24779543
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon I-sensys Mf754cdw Ii A4 Mfp
-0%3.636 kr
Før 3.636,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon I-sensys Mf754cdw Ii A4 Mfp billede

Produktinformation

Hurtig farve- og sort/hvidudskrivning med 33 ppm holder kontorets arbejdsgange i gang Automatisk duplex til udskrivning, scanning, kopiering og fax reducerer manuel håndtering 50-arks ADF og 600 dpi scanning fremskynder dokumentindtag Kablet og WiFi-netværk med robust sikkerhed til delt brug Lavt strømforbrug i dvale på 1 W og 0,3 kWh/uge TEC reducerer driftsomkostningerne...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Farvelaser
Artikel nr.: 7185C010
EAN: 4549292250398
Varenr.: 5020070590
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon i-SENSYS MF754Cdw II farvelaser A4 - 1200 × 1200 dpi, 33 s/min, Wi‑Fi
-5%3.799 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon i-SENSYS MF754Cdw II farvelaser A4 - 1200 × 1200 dpi, 33 s/min, Wi‑Fi billede

Produktinformation

Effektiv farvelaserprinter til kontor og hjemmekontorCanon i‑SENSYS MF754Cdw II er en hurtig farvelaserprinter med alt-i-én funktioner til print, kopi, scan og fax. Med op til 33 sider pr. minut i A4, første side på kun 7,1 sekunder og automatisk dupleks til både kopi og scanning arbejder du smartere i hverdagen. Den store, farverige LCD-touchskærm gør betjeningen enkel, og Wi‑Fi, Ethernet og USB giver fleksible tilslutningsmuligheder på kontoret.Design og brugDen hvide, kompakte konstruktion passer pænt ind i moderne arbejdsrum. Maskinen håndterer mange medietyper - fra A6 til A4 samt kuverter - og har 250-arks kassette, 50-arks multifunktionsbakke og 50-arks ADF. Med en anbefalet månedlig arbejdsbyrde på 750–4.000 sider og en maksimal på 50.000 sider er den et solidt valg til travle teams.Udskriftsteknologi: Laser, farveMaks. opløsning: 1200 × 1200 dpiUdskriftshastighed A4: 33 s/min (sort/farve)Første side: 7,1 s (sort/farve)Varme-up tid: 14 sFarver: Sort, Cyan, Magenta, GulKopi: Farve, dupleks, op til 600 × 600 dpi, 25–400 %, op til 999 kopierScan: Farve, ADF, dupleks, 600 × 600 dpi; Scan til USB, e‑mail, cloud, FTPFax: Farve, 33,6 Kbit/s, hurtigopkald; hukommelse 512 siderPapirhåndtering: A4 maks.; kassette 250 ark, MFP-bakke 50 ark, ADF 50 ark; udskrift 150 ark; maks. input 850 arkMedietyper: Almindeligt, tyndt, genbrug, bestrøget, kraftigt, kuverter, postkortMedievægt: 60–200 g/m²Skærm: Indbygget farve-LCD med touchNetværk: Wi‑Fi (802.11b/g/n), Ethernet 10/100/1000 Mbit/sSikkerhed: WPA/WPA2 (AES/TKIP), WEP 64/128-bitProcessor/RAM: 1,2 GHz, 1.024 MBLydniveau: 65 dB (print), 41 dB (standby)Strøm: 220–240 V, 50/60 Hz; maks. 1.380 W; print 700 W; standby 24 W; dvale 1 WDriftsmiljø: 10–30 °C, 20–80 % RHMål (...

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Laser
Vægt: 32.36g
EAN: 4549292250398
Varenr.: 2063548
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon i-SENSYS MF754Cdw II farvelaser A4 - 1200 × 1200 dpi, 33 s/min, Wi‑Fi
-5%3.819 kr
Før 4.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF754Cdw II Multifunktion - Farve - Laser
4.599 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon i-SENSYS MF754Cdw II Laser
4.749 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon i-SENSYS MF754Cdw II Laser
9.526 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK3.460 kr3.529 krKøb
2Dustin DK3.636 kr3.722,25 krKøb
3Boligcenter DK3.799 kr3.799 krKøb
4Vivas DK3.819 kr4.218 krKøb
5Proshop DK4.599 kr4.599 krKøb
6Ultrashop4.749 kr4.749 krKøb
7CompuMail DK9.526 kr9.526 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært

PriceData har fulgt prisen på Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært i 181 dage. Laveste pris i perioden er 2.937 kr (registreret d. 24. februar 2026), højeste er 3.961 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.545 kr.

Den nuværende pris på 3.460 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 37 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 77 prisændringer for Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 77 prisændringer for Canon i-SENSYS MF754Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - 33.6 Kbps - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 20263.460 kr1 kr (0%)
1. jun. 20263.459 kr10 kr (0%)
29. maj 20263.469 kr11 kr (0%)
28. maj 20263.458 kr135 kr (4%)
27. maj 20263.593 kr134 kr (4%)
21. maj 20263.459 kr177 kr (5%)
20. maj 20263.636 kr177 kr (5%)
17. maj 20263.459 kr10 kr (0%)
16. maj 20263.469 kr10 kr (0%)
13. maj 20263.459 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret