Gå til hovedindhold

Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært

Pris fra 2.711 krtil 4.299 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 1.588 kr (37% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.499 kr 25. mar.

Sammenlign priser på Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2711 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF752Cdw II Multifunktion - Farve - Laser
-32%2.711 kr
Før 3.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon i-SENSYS MF752Cdw II Multifunktion - Farve - Laser billede

Produktinformation

Multifunktionelle A4-farveenheder til jævne og hurtige udskrivningsprocesser, designet til nem brug i mindre arbejdsrum. HØJ KVALITET Få udskrifter i høj kvalitet med tonere i et bredt udvalg af farver, og opnå klare, levende udskrifter med fremragende gengivelse af både lyse og mørke toner. SMIDIG BRUGEROPLEVELSE Brug den intuitive brugergrænseflade til nemt at udføre en række udskrivnings- og scanningsopgaver og hurtigt finde relevante dele af onlinevejledningen via en QR-kode. Spar tid med Master-opsætningen, der automatisk downloader og installerer software. 360-GRADERS SIKKERHED En navigator til sikkerhedsindstillinger anbefaler passende sikkerhedsindstillinger for at beskytte mod sikkerhedsbrud og cybertrusler. FORBEDR BÆREDYGTIGHEDSINDSATSEN Øg din bæredygtighedsindsats ved at vælge enheder, der bruger genbrugsplast og papemballage til tonerkassetter. STØRRE PRODUKTIVITET Fremme samarbejde og produktivitet med hurtig udskrivning og scanning. Scan nemt små dokumenter, herunder checks og kvitteringer.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Printer
Artikel nr.: 7185C013
EAN: 4549292250411
Varenr.: 3404054
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon I-sensys Mf752cdw Ii A4 Mfp
-0%3.161 kr
Før 3.161,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon I-sensys Mf752cdw Ii A4 Mfp billede

Produktinformation

Hurtig farve- og sort/hvidudskrivning, op til 33 ppm til daglige arbejdsopgaver Automatisk duplexudskrivning, kopiering og scanning reducerer papirforbruget 50 ark ADF og op til 850 ark kapacitet til uafbrudte job Touch-LCD med USB, WiFi og Gigabit Ethernet for nem deling Sikre netværksprotokoller og lavt strømforbrug i dvaletilstand reducerer risici...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Farvelaser
Artikel nr.: 7185C013
EAN: 4549292250411
Varenr.: 5020070589
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært
3.228 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon i-SENSYS MF752Cdw II farve-laser A4 - 1200 × 1200 dpi, 33 s/min, Wi‑Fi
-8%3.499 kr
Før 3.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon i-SENSYS MF752Cdw II farve-laser A4 - 1200 × 1200 dpi, 33 s/min, Wi‑Fi
-8%3.519 kr
Før 3.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon i-Sensys MF752Cdw II
3.604 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon i-SENSYS MF752Cdw II Laser
4.299 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK2.711 kr2.711 krKøb
2Dustin DK3.161 kr3.247,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK3.228 kr3.297 krKøb
4Boligcenter DK3.499 kr3.499 krKøb
5Vivas DK3.519 kr3.918 krKøb
6CompuMail DK3.604 kr3.604 krKøb
7Ultrashop4.299 kr4.299 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært

PriceData har fulgt prisen på Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært i 153 dage. Laveste pris i perioden er 2.499 kr (registreret d. 25. marts 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.161 kr.

Den nuværende pris på 2.711 kr er 14% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 16% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 25 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 48 prisændringer for Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 48 prisændringer for Canon i-SENSYS MF752Cdw II - Multifunktionsprinter - farve - laser - A4 (210 x 297 mm), Legal (216 x 356 mm) (original) - A4/Legal (medie) - op til 33 spm (kopiering) - op til 33 spm (udskriver) - 300 ark - USB 2.0, Gigabit LAN, Wi-Fi(n), USB vært de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
23. maj 20262.711 kr517 kr (16%)
16. maj 20263.228 kr11 kr (0%)
15. maj 20263.217 kr12 kr (0%)
12. maj 20263.229 kr5 kr (0%)
10. maj 20263.224 kr7 kr (0%)
7. maj 20263.217 kr7 kr (0%)
6. maj 20263.224 kr725 kr (29%)
25. mar. 20262.499 kr718 kr (22%)
24. mar. 20263.217 kr79 kr (3%)
23. mar. 20263.138 kr80 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret