Gå til hovedindhold

Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292178890
Pris fra 90 krtil 172,01 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 82,01 kr (48% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 90 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon GI-53 / 4673C001 Cyan Refil
90 kr
Til butik
Canon GI-53 / 4673C001 Cyan Refil billede

Produktinformation

Cyan, original, blækrefill, for PIXMA G550, G650

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 4673C001
EAN: 4549292178890
Varenr.: 2944793
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon GI-53C Cyan Original
100 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001
115 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Gi-53c 60 Ml
144 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001
149 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON GI-53 C EUR Cyan blækflaske
172,01 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK90 kr129 krKøb
2Tonerland.dk100 kr100 krKøb
3CompuMail DK115 kr115 krKøb
4Dustin DK144 kr230,25 krKøb
5Ultrashop149 kr149 krKøb
6RedOffice Konpap172,01 kr172,01 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001

PriceData har fulgt prisen på Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001 i 175 dage. Laveste pris i perioden er 90 kr (registreret d. 27. april 2026), højeste er 108 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 97 kr.

Den nuværende pris på 90 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 6% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for Canon GI 53 C Cyan 8000 sider Blækrefill 4673C001 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
19. maj 202690 kr5 kr (5%)
16. maj 202695 kr5 kr (6%)
14. maj 202690 kr5 kr (5%)
12. maj 202695 kr3 kr (3%)
8. maj 202692 kr8 kr (8%)
6. maj 2026100 kr4 kr (4%)
5. maj 202696 kr5 kr (5%)
2. maj 202691 kr2 kr (2%)
1. maj 202693 kr3 kr (3%)
27. apr. 202690 kr10 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret