Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292158878
Pris fra 126 krtil 194 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 68 kr (35% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-300 / 4195C001 Magenta
126 kr
Til butik
Canon PFI-300 / 4195C001 Magenta billede

Produktinformation

Magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-300

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 4195C001
EAN: 4549292158878
Varenr.: 2872582
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 300 M Magenta Blækbeholder 4195C001
134 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-300M Magenta Original
144 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 4195C001 PFI-300 Magenta
-29%156 kr
Før 219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon PFI-300 M magenta til imagePROGRAF PRO-300
159 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon PFI 300 M Magenta Blækbeholder 4195C001
179 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon PFI-300 M magenta til imagePROGRAF PRO-300
179 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A
181 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Magenta Pfi 300 M - Pro-300
194 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK126 kr165 krKøb
2CompuMail DK134 kr134 krKøb
3Tonerland.dk144 kr144 krKøb
4Teknikproffset DK156 kr235 krKøb
5Boligcenter DK159 kr159 krKøb
6Ultrashop179 kr179 krKøb
7Vivas DK179 kr248 krKøb
8InkClub DK181 kr181 krKøb
9Dustin DK194 kr280,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A i 166 dage. Laveste pris i perioden er 123 kr (registreret d. 20. december 2025), højeste er 136 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 129 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 2% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Canon PFI-300 M Blækpatron Magenta PFI-300M Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026126 kr1 kr (1%)
24. apr. 2026127 kr1 kr (1%)
9. apr. 2026128 kr8 kr (6%)
1. apr. 2026136 kr6 kr (5%)
21. mar. 2026130 kr4 kr (3%)
11. mar. 2026134 kr4 kr (3%)
2. mar. 2026130 kr1 kr (1%)
27. feb. 2026129 kr1 kr (1%)
10. feb. 2026130 kr2 kr (2%)
25. jan. 2026128 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret