Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049268
Pris fra 2.294 krtil 2.799 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 505 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.055 kr 31. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2294 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon PFI 1700 B Blå
2.294 kr
Til butik
Canon PFI 1700 B Blå billede

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 0784C001
EAN: 4549292049268
Varenr.: 990828865
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1700 / 0784C001 Blue
2.307 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Blue Pfi-1700 700ml - Pro-6100
2.369 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1700B Blue Ink Original
2.416 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A
2.799 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.294 kr2.294 krKøb
2Proshop DK2.307 kr2.307 krKøb
3Dustin DK2.369 kr2.455,25 krKøb
4Tonerland.dk2.416 kr2.416 krKøb
5InkClub DK2.799 kr2.799 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A i 183 dage. Laveste pris i perioden er 2.055 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 2.395 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.266 kr.

Den nuværende pris på 2.294 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Canon Canon PFI-1700 B Blækpatron blå, 700 ml 0784C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20262.294 kr22 kr (1%)
1. maj 20262.272 kr2 kr (0%)
30. apr. 20262.274 kr56 kr (3%)
9. apr. 20262.218 kr163 kr (8%)
31. mar. 20262.055 kr218 kr (10%)
27. mar. 20262.273 kr8 kr (0%)
25. mar. 20262.265 kr29 kr (1%)
2. jan. 20262.236 kr76 kr (3%)
1. jan. 20262.312 kr3 kr (0%)
20. dec. 20252.315 kr21 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret