Gå til hovedindhold

Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292049473
Pris fra 679 krtil 1.019 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 340 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 672 kr 17. maj

Sammenlign priser på Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 679 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon PFI-1100 / 0852C001 Magenta
679 kr
Til butik
Canon PFI-1100 / 0852C001 Magenta billede

Produktinformation

160 ml, magenta, original, blækbeholder, for imagePROGRAF PRO-2000, PRO-2100, PRO-4000, PRO-4100, PRO-6000, PRO-6100

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 0852C001
EAN: 4549292049473
Varenr.: 2566228
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon PFI-1100M Magenta Ink Original
721 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Magenta Pfi-1100 160ml - Pro-4000s/6100s
869 kr
Til butik
Canon Ink Magenta Pfi-1100 160ml - Pro-4000s/6100s billede

Produktinformation

Original Canon pigmentblæk leverer stabile magentatoner og lang levetid 160 ml-patron reducerer nedetid med færre udskiftninger Fungerer med imagePROGRAF Pro-2000, Pro-4000, Pro-4000S og Pro-6000S Pigmentbaseret formulering forbedrer udskrifternes holdbarhed og farveægthed Plastkonstruktion understøtter lokal genanvendelse og energiudnyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
Artikel nr.: 0852C001
EAN: 4549292049473
Varenr.: 5010979761
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A
1.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK679 kr718 krKøb
2Tonerland.dk721 kr721 krKøb
3Dustin DK869 kr955,25 krKøb
4InkClub DK1.019 kr1.019 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A i 173 dage. Laveste pris i perioden er 672 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 716 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 682 kr.

Den nuværende pris på 679 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 3 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Canon Canon PFI-1100 M Blækpatron magenta, 160 ml 0852C001AA Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026679 kr7 kr (1%)
17. maj 2026672 kr1 kr (0%)
8. maj 2026673 kr1 kr (0%)
1. maj 2026672 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026673 kr27 kr (4%)
16. apr. 2026700 kr27 kr (4%)
1. apr. 2026673 kr43 kr (6%)
13. dec. 2025716 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret