Gå til hovedindhold

Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292169058
Pris fra 166 krtil 285,31 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 119,31 kr (42% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 146 kr 6. maj

Sammenlign priser på Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 166 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon GI-56 / 4430C001 Cyan Refil
166 kr
Til butik
Canon GI-56 / 4430C001 Cyan Refil billede

Produktinformation

Cyan, original, blækrefill, for MAXIFY GX5050, GX6050, GX6550, GX7050

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 4430C001
EAN: 4549292169058
Varenr.: 2937674
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon GI-56C Cyan Inkjet Bottle Original
171 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon GI 56 C Cyan 14000 sider Blækrefill 4430C001
173 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A
199 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækrefill Canon GI-56 C cyan - op til 14.000 sider
199 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 4430C001 GI-56 Cyan
-22%202 kr
Før 259 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækrefill Canon GI-56 C cyan - op til 14.000 sider
219 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon GI 56 C Cyan 14000 sider Blækrefill 4430C001
229 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Cyan Gi-56 C – Gx6050/gx7050
-0%231 kr
Før 231,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
CANON GI-56 Cyan Ink Bottle
285,31 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK166 kr205 krKøb
2Tonerland.dk171 kr171 krKøb
3CompuMail DK173 kr173 krKøb
4InkClub DK199 kr199 krKøb
5Boligcenter DK199 kr199 krKøb
6Teknikproffset DK202 kr251 krKøb
7Vivas DK219 kr288 krKøb
8Ultrashop229 kr229 krKøb
9Dustin DK231 kr317,25 krKøb
10RedOffice Konpap285,31 kr285,31 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A i 176 dage. Laveste pris i perioden er 146 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 174 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 164 kr.

Den nuværende pris på 166 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 14% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 22 prisændringer for Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 22 prisændringer for Canon Canon GI-56C Blækpatron Cyan GI-56C Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 2026166 kr3 kr (2%)
18. maj 2026163 kr2 kr (1%)
14. maj 2026165 kr3 kr (2%)
7. maj 2026162 kr16 kr (11%)
6. maj 2026146 kr16 kr (10%)
1. maj 2026162 kr8 kr (5%)
30. apr. 2026170 kr8 kr (5%)
27. apr. 2026162 kr2 kr (1%)
25. apr. 2026160 kr14 kr (10%)
24. apr. 2026146 kr16 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret