Gå til hovedindhold

Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A

CanonKablerEAN: 4549292222401
Pris fra 83 krtil 239 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 156 kr (65% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 29 kr 2. mar.

Sammenlign priser på Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 83 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon GI 55 BK Sort 4500 sider Blækrefill
83 kr
Til butik
Canon GI 55 BK Sort 4500 sider Blækrefill billede

Produktinformation

Canon GI 55 BK - 70 ml - sort - original - hængekasse - blækrefill - for MAXIFY GX1050, GX2050

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Artikel nr.: 6292C001
EAN: 4549292222401
Varenr.: 1001656773
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon GI-55 / 6292C001 Black Refill
83 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A
89 kr
Til butik
Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Løft dine udskrifter til nye højder med en blækpatron fra Canon. Patronen er optimeret til din Canon-printer og leverer samme flotte resultat fra første til sidste side. Du får en udskrift af højeste kvalitet – uanset om det gælder detaljerede dokumenter eller farvestrålende fotos.Skarpe tekstudskrifterEnkel håndtering og udskiftningPigmentblæk Passer til følgende printere: Maxify GX 1050;Maxify GX 1051;Maxify GX 2040;Maxify GX 2050;Maxify GX 2051...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
EAN: 4549292222401
Varenr.: GI-55BK
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Black Gi-55 Bk
94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon GI-55BK genopfyldelig flaske, sort
111 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon Ink/Black Ink Bottle GI-55 BK
239 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK83 kr83 krKøb
2Proshop DK83 kr122 krKøb
3InkClub DK89 kr89 krKøb
4Dustin DK94 kr180,25 krKøb
5Teknikproffset DK111 kr160 krKøb
6Ultrashop239 kr239 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A i 158 dage. Laveste pris i perioden er 29 kr (registreret d. 29. januar 2026), højeste er 75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 60 kr.

Den nuværende pris på 83 kr er 38% over normalprisen. Prisen er steget 26% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Canon Canon GI-55 Blækpatron Sort GI-55BK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202683 kr10 kr (14%)
20. maj 202673 kr2 kr (3%)
7. maj 202675 kr9 kr (14%)
6. maj 202666 kr9 kr (12%)
1. maj 202675 kr2 kr (3%)
14. mar. 202673 kr18 kr (33%)
12. mar. 202655 kr18 kr (25%)
6. mar. 202673 kr44 kr (152%)
2. mar. 202629 kr44 kr (60%)
1. mar. 202673 kr44 kr (152%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret