Gå til hovedindhold

Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292222395
Pris fra 66 krtil 119 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 53 kr (45% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 66 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon GI-55 / 6291C001 Yellow Refill
66 kr
Til butik
Canon GI-55 / 6291C001 Yellow Refill billede

Produktinformation

40 ml, gul, original, hængekasse, blækrefill, for MAXIFY GX1050, GX2050

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: 6291C001
EAN: 4549292222395
Varenr.: 3200534
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon GI 55 Y Gul 4500 sider Blækrefill
83 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon GI-55 Blækpatron gul GI-55Y Modsvarer: N/A
89 kr
Til butik
Canon Canon GI-55 Blækpatron gul GI-55Y Modsvarer: N/A billede

Produktinformation

Løft dine udskrifter til nye højder med en blækpatron fra Canon. Patronen er optimeret til din Canon-printer og leverer samme flotte resultat fra første til sidste side. Du får en udskrift af højeste kvalitet – uanset om det gælder detaljerede dokumenter eller farvestrålende fotos.Professionelle udskrifterEnkel håndtering og udskiftningStandardkapacitet Passer til følgende printere: Maxify GX 1050;Maxify GX 1051;Maxify GX 2040;Maxify GX 2050;Maxify GX 2051...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Blæk
EAN: 4549292222395
Varenr.: GI-55Y
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Ink Yellow Gi-55 Y
94 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon GI-55Y genopfyldelig blækflaske, gul
95 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider
99 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider
119 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK66 kr105 krKøb
2CompuMail DK83 kr83 krKøb
3InkClub DK89 kr89 krKøb
4Dustin DK94 kr180,25 krKøb
5Teknikproffset DK95 kr144 krKøb
6Boligcenter DK99 kr99 krKøb
7Vivas DK119 kr188 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider

PriceData har fulgt prisen på Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider i 33 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 15. maj 2026), højeste er 83 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 66 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 20% den seneste måned. Der er registreret 7 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 13 prisændringer for Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 13 prisændringer for Canon GI-55 Y gul blækrefill 40 ml - op til 4.500 sider de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
22. maj 202666 kr16 kr (20%)
21. maj 202682 kr16 kr (24%)
19. maj 202666 kr16 kr (20%)
18. maj 202682 kr16 kr (24%)
17. maj 202666 kr16 kr (20%)
16. maj 202682 kr16 kr (24%)
15. maj 202666 kr16 kr (20%)
12. maj 202682 kr1 kr (1%)
11. maj 202683 kr1 kr (1%)
10. maj 202682 kr1 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret