Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4549292218275
Pris fra 54 krtil 156 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 102 kr (65% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 54 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Offi
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon CLI-531BK sort blækpatron 400 sider - kompatibel 6118C001
54 kr
Til butik
Canon CLI-531BK sort blækpatron 400 sider - kompatibel 6118C001 billede

Produktinformation

Bestil Canon CLI-531BK sort blækpatron i dag, Vi leverer dine blækpatroner fra dag til dag. Vi har 100% tilfredheds garanti på hele den kompatible printer serie Canon 6118C001 blækpatroner.

Produktspecifikationer

Mærke: Offi
Kategori: Canon Pixma TS 8751
EAN: 4549292218275
Varenr.: 130763
Gå til Din printer
TrustScore 4.5 ud af 54,3
Canon CLI-531BK sort blækpatron Kompatibel 6118C001 - 400 sider
59 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-531 / 6118C001 Black
99 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 531 BK Sort Blæk
113 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Canon Blæk CLI-531 Sort
119 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-531 BK - sort til PIXMA
129 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Ink 6118C001 CLI-531 Black
-17%132 kr
Før 159 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 531 BK Sort Blæk
149 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A
149 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-531 BK - sort til PIXMA
149 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Sort Cli-531bk
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Offi54 kr54 krKøb
2Din printer59 kr59 krKøb
3Proshop DK99 kr138 krKøb
4CompuMail DK113 kr113 krKøb
5Komplett DK119 kr119 krKøb
6Boligcenter DK129 kr129 krKøb
7Teknikproffset DK132 kr211 krKøb
8Ultrashop149 kr149 krKøb
9InkClub DK149 kr149 krKøb
10Vivas DK149 kr218 krKøb
11Dustin DK156 kr242,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A i 69 dage. Laveste pris i perioden er 54 kr (registreret d. 31. marts 2026), højeste er 59 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 56 kr.

Den nuværende pris på 54 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 3 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 6 prisændringer for Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 6 prisændringer for Canon Canon CLI-531 Blækpatron fotosort CLI-531BK Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202654 kr5 kr (8%)
30. maj 202659 kr5 kr (9%)
4. maj 202654 kr5 kr (8%)
3. maj 202659 kr5 kr (9%)
31. mar. 202654 kr
26. mar. 202654,9 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret