Gå til hovedindhold

Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A

CanonTonere og inkjetpatronerEAN: 4960999901855
Pris fra 68 krtil 163,44 kr
10 forhandlere

Prisforskel: 95,44 kr (58% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A og køb billigst

10 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 68 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Canon Blæk 6389B001 CLI-42 Foto Magenta
-64%68 kr
Før 189 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Canon Blæk 6389B001 CLI-42 Foto Magenta billede

Produktinformation

Canon blækpatron 6389B001 CLI-42 Foto Magenta, Kapacitet 169 sider, Egnet til, Canon Pixma Pro Series, 100, 100 S.

Produktspecifikationer

Mærke: Canon
Kategori: Canon
EAN: 4960999901855
Varenr.: C26300
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Canon CLI-42 / 6389B001 Photo Magenta
-6%100 kr
Før 106 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
Canon CLI-42PM Foto Magenta Blækpatron HC Original
113 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Canon CLI 42PM Fotomagenta 169 sider Blækbeholder 6389B001
115 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Blækpatron Canon CLI-42 PM fotomagenta - 13 ml, 169 sider
139 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Canon CLI 42PM Fotomagenta 169 sider Blækbeholder 6389B001
149 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Canon Blæk Foto Magenta Cli-42pm - Pro-100
-0%156 kr
Før 156,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A
159 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Blækpatron Canon CLI-42 PM fotomagenta - 13 ml, 169 sider
159 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
Canon Blæk Cli-42pm Photo Magenta
163,44 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 10 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Teknikproffset DK68 kr117 krKøb
2Proshop DK100 kr139 krKøb
3Tonerland.dk113 kr113 krKøb
4CompuMail DK115 kr115 krKøb
5Boligcenter DK139 kr139 krKøb
6Ultrashop149 kr149 krKøb
7Dustin DK156 kr242,25 krKøb
8InkClub DK159 kr159 krKøb
9Vivas DK159 kr228 krKøb
10Hertels Boresko163,44 kr163,44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A i 161 dage. Laveste pris i perioden er 68 kr (registreret d. 20. maj 2026), højeste er 112 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 104 kr.

Den nuværende pris på 68 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 35% den seneste måned. Der er registreret 11 prisfald og 2 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Canon Canon CLI-42 PM Blækpatron Ljus magenta CLI-42PM Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202668 kr36 kr (35%)
18. maj 2026104 kr2 kr (2%)
2. apr. 2026106 kr2 kr (2%)
5. feb. 2026108 kr5 kr (5%)
28. jan. 2026103 kr1 kr (1%)
27. jan. 2026104 kr1 kr (1%)
26. jan. 2026105 kr1 kr (1%)
25. jan. 2026106 kr1 kr (1%)
24. jan. 2026107 kr1 kr (1%)
23. jan. 2026108 kr2 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret